Atrakcje dla gości hotelowych z dziećmi w Kudowie Zdrój

Jednym z najpopularniejszych i największych uzdrowisk Kotliny Kłodzkiej jest Kudowa Zdrój. Przez cały rok turyści i goście hotelowi mogą liczyć na ciekawe atrakcje w mieście i okolicy. Jedną z polecanych ciekawostek, którą trzeba zobaczyć jest unikatowa na skalę światową. Warto też podziwiać naturalne atrakcje, jak Błędne Skały i wyjątkowe struktury geologiczne.

Atrakcyjne wycieczki podczas pobytu w Kudowie

kudowa zdrój - atrakcje dla gościWyjazd do Kudowy to zarazem sposób na relaks w uzdrowiskowym klimacie, jak i świetne miejsce, z którego można ruszyć na liczne wycieczki. W samej Kudowie nie brakuje atrakcji dla całych rodzin. Także skala trudności jest minimalna, dzięki czemu przez cały rok możemy spokojnie zwiedzać Kudowę i okolice. Kurort tej skali, co Kudowa Zdrój – atrakcje dla gości hotelowych z dziećmi zapewnia przez cały rok. W okresie świątecznym warto odwiedzić ruchomą szopkę. Jednak to wypoczynek na świeżym powietrzu jest w Kudowie najbardziej wskazany. Najważniejszym miejscem w centrum uzdrowiska jest oczywiście Park Zdrojowy z licznymi atrakcjami. Próbowanie wód mineralnych to dobry sposób na spędzenie czasu w pochmurne dni. Także trasy turystyczne po Parku Narodowym Gór Stołowych, dostosowane są do możliwości rodzin z dziećmi, osób starszych. Błędne Skały to rezerwat przyrody nieożywionej z fantazyjnymi rzeźbami kamiennymi. Nie brak tu ciekawych ścieżek, punktów widokowych i pięknych krajobrazów do sesji zdjęciowej.

W Kudowie i okolicach spędzimy miło i aktywnie czas. To właśnie sprawia, że uzdrowisko przyciąga rzesze kuracjuszy i turystów. To miejsce szczególnie polecane dla rodzin z dziećmi, gdyż wiele niedrogich atrakcji mamy w zasięgu wzroku. Cały dzień można poświęcić chociażby na spacery po Parku Zdrojowym czy na wycieczkę po Błędnych Skałkach.