Balkonowa sztuczna trawa

 

Kiedy otrzymałem premię w pracy, byłem bardzo szczęśliwy. Zazwyczaj przeznaczałem swoje premie na zachcianki, czyli na gadżety. Zazwyczaj lądowały one na dnie szuflady. Tym razem postanowiłem zainwestować otrzymany zastrzyk gotówki w remont balkonu. Chciałem wymienić balustradę, kupić nowe meble, a w szczególności, wyłożyć na balkonie sztuczną trawę.

Położenie sztucznej trawy na balkonie

sztuczna trawa na balkonGdy szef poprosił mnie na rozmowę, byłem bardzo podekscytowany. Czułem w kościach, że ma mi on do powiedzenia coś miłego. Tak też w istocie było. Szef pochwalił moje ostatnie wyniki w pracy oraz to, że dopiąłem ważny projekt przed czasem. Postanowił mnie za to wynagrodzić bardzo dużą premią pieniężną. Gdy wyszedłem z gabinetu szefa, od razu zapaliła mi się w głowie czerwona lampka. Obiecałem sobie, że nie przeznaczę jej na kolejny gadżet, który bardzo szybko mi się znudził. Chciałem przeznaczyć otrzymane pieniądze na tak długo wyczekiwany remont balkonu. Pojechałem więc do sklepu z artykułami budowlanymi i ogrodowymi. Obiektem mojego zainteresowania były nowe meble balkonowe, akcesoria oraz przede wszystkim sztuczna trawa na balkon. Będąc jeszcze w sklepie, byłem bardzo podekscytowany. Nie mogłem się doczekać, kiedy zmienię swój balkon nie do poznania! Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ chciałem zaskoczyć zarówno siebie, jak i swoich najbliższych. Miałem zamiar spędzać na swoim balkonie o wiele więcej czasu.

Kiedy położyłem na swoim balkonie zakupioną wcześniej sztuczną trawę, byłem niezmiernie szczęśliwy. Balkon prezentował się przepięknie! Gdy do całości dołożyłem piękne meble balkonowe, byłem pod wrażeniem swojego dzieła. Od razu zaprosiłem swoich najbliższych, na małe przyjęcie. Chciałem, by i oni docenili to, jaką metamorfozę przeszedł mój balkon.