Bezpieczny Neauvia Intense

 

Dla wielu kobiet pojawienie się pierwszych zmarszczek na twarzy jest powodem do zmartwień, ponieważ chcą wiecznie wyglądać młodo. Czasem do poprawy wyglądu motywuje nas sytuacja życiowa, presja otoczenia czy naturalna potrzeba bycia pięknym.

Czym są wypełniacze zmarszczek?

neauvia intenseUpływający czas ma destrukcyjny wpływ na naszą skórę, ponieważ traci ona gęstość i elastyczność. Wynikiem tego są zmarszczki, które znacznie zmieniają wygląd naszej twarzy. Z tym efektem można skutecznie walczyć, ale najlepiej działać profilaktycznie, aby go maksymalnie opóźnić. Ważna jest codzienna pielęgnacja, ale także dieta i tryb życia. Kiedy mamy już widoczne zmarszczki, to najlepiej udać się do gabinetu medycyny estetyczne i skutecznie się z nimi rozprawić. W przypadku średnich i głębokich zmarszczek stosuje się popularne wypełniacze, które sprawiają, że ich powierzchnia się wyrównuje. Jednym z takich preparatów jest Neauvia Intense, który powstaje z użyciem najczystszego źródła kwasu hialuronowego pochodzącego z Bacillus Subtilis. Cechą charakterystyczną tego preparatu jest wysokie stężenie kwasu hialuronowego, które wynosi aż dwadzieścia sześć miligramów na jeden mililitr. Dzięki temu jego działanie jest intensywne, naturalne i zapewnia komfort dla pacjenta. Wypełniacz ten jest przeznaczony do korekcji zmarszczek głębokich oraz bruzd nosowo – wargowych, modelowania policzków, nosa i podbródka, a także konturowania twarzy w określonych przypadkach. Jest to produkt, których ulega wolnej biodegradacji, przez co gwarantuje długi efekt.

Kiedy oznaki starzenia skóry są bardzo widoczne i sam kwas hialuronowy nie przynosi pożądanego efektu, to warto sięgać po profesjonalne wypełniacze, które doskonale sobie z nimi radzą. Zabiegi przy ich użyciu są prowadzone tylko w gabinetach medycyny estetycznej.

Więcej o wypełniaczu zmarszczek Neauvia Intense znaleźć można na: https://dermafillers.pl/