Co sądzę o paznokciach tytanowych?

 

Zawsze starałam się dobrze dbać o moje paznokcie, zarówno poprzez własne starania jak i chodzenie do profesjonalistek. Oczywiście manicure był czymś co uwielbiałam, szczególnie hybrydy. Jednak nawet z nimi były pewne kłopoty, przez które szukałam czegoś innego. W końcu udało mi się to znaleźć i postanowiłam o tym napisać.

Czy paznokcie tytanowe się sprawdziły?

zestaw tytanowy do paznokciCo prawda hybrydy są trwałe co potwierdza wiele moich koleżanek, jednak niejeden raz zdołały mi się złamać i to w sytuacji, gdy nie były narażone na nic wielkiego. Dlatego gdy znalazłam informacje o paznokciach tytanowych to zrozumiałam, że są idealne dla mnie. Ogółem wolę gładkie kolory paznokci, a przy tym właśnie potrzeba mi czegoś trwałego. Kupiłam więc dobry zestaw do takich paznokci i wzięłam się do pracy. Z początku miałam pewne problemy z precyzją tak żeby nie dotykać skórek oraz z szybkością, bo jednak baza szybko wysycha. Jednak gdy w końcu udało mi się zrobić manicure, to przyznam, że efekt mnie zachwycił. Wyglądały naprawdę wspaniale, w kolorze którego pragnęłam, a przy tym można było wyczuć, że są niezwykle twarde. Oczywiście przez pewną chwilę odczuwałam dziwne wrażenia płynące z palców, jednak to już niedługo minęło. Przyznam, że jestem w pełni zadowolona z osiągniętych efektów. Nawet swojej koleżance polecałam dobry zestaw tytanowy do paznokci. Jeśli z jakichś powodów nie chce się nosić hybryd, to paznokcie tytanowe będą z całą pewnością świetnym wyborem. Z czasem stałam się coraz lepsza w ich robieniu i co jakiś czas nawet koleżankom z tym pomagam.

Uwielbiam dbać o swoją urodę, a manicure uważam w tym przypadku za podstawę. Myślę, że każda kobieta, która chce być piękna zdoła wiele zyskać jeśli nauczy się samodzielnie tworzyć coś takiego. Bo przecież warto postarać się i zapewnić sobie jak najlepsze samopoczucie. Wbrew pozorom to nie jest nic trudnego.

Więcej o paznokciach tytanowych na: https://www.lafemme.pl/