Co zrobić, żeby mieć więcej lajków

Stosowanie samych hashtagów w celu zyskania polubień na Instagramie nie przynosi zbyt dużych rezultatów. Aby nasze zdjęcie zyskało lajki musi zostać dostrzeżone, więc należy korzystać z absolutnie wszystkich możliwości, jakie daje na Instagram, które pozwolą na zwiększenie widoczności zdjęć. Ponadto warto także stosować inne metody, które zoptymalizują rezultaty.

Więcej lajków na Ig

lajki na instagramIstnieje mnóstwo sposobów na to, jak sprawić, aby nasza fotka była lepiej widoczna na Instagramie. Podstawą są oczywiście odpowiednie hashtagi. Wybierając je warto kierować się nie tylko tym, aby pasowały do zdjęcia. Aby zyskać szansę na bycie dostrzeżonym powinniśmy używać tych hashtagów pod którymi najpopularniejsze zdjęcia mają zbliżoną ilość polubień do naszych. Tylko w ten sposób mamy szansę utrzymać zdjęcie w widocznym miejscu pod danym hashtagiem. Jeżeli najpopularniejsze posty nawet pod tymi małymi hashtagami mającymi po tysiąc zdjęć posiadają znacznie więcej polubień niż my dostajemy, wtedy warto po prostu dokupić lajki niwelując tę różnicę. Dzięki temu zabiegowi zaczynamy mieć powoli równe szanse ze starszymi kontami, a jednocześnie nasze zdjęcia zauważone przez innych użytkowników zaczynają generować już prawdziwe serduszka. Ponadto warto też wykorzystywać inne sposoby na to, jak zdobyć lajki na instagram a są nimi tagowanie miejsc w których zostało zrobione zdjęcie niezależnie od tego, czy wrzucamy je na nasz profil, czy tylko na instastory. Kolejnym zabiegiem zwiększającym widoczność zdjęcia jest używanie hashtagów również w instastory. 

Jeżeli zastosujemy się do tych metod bardzo prawdopodobne, że któreś z naszych zdjęć zostanie dostrzeżone przez konta promujące inne profile o konkretnej tematyce. Wówczas jest to dla nas darmowa reklama i jednocześnie nasze zdjęcie stając się viralowym zaczyna podnosić nam statystyki nie tylko w samych polubieniach, ale także w liczbie komentarzy oraz nowych obserwujących.