Czapka Mitchell and Ness na urlop

 

Jakiś czas temu byłam z moją przyjaciółką na zakupach. Ona zawsze robi naprawdę duże zakupy gdy gdzieś razem wychodzimy. Ja najczęściej kupuje sobie jedną, no góra dwie rzeczy. A przyjaciółka kupuje naprawdę dużo. Nawet zastanawiam się nad tym czy przyjaciółka te wszystkie rzeczy, które kupuje nosi.

Koleżanka kupuję czapkę Mitchell and Ness

Czapka Mitchell and NessTym razem potrzebowała czegoś na wakacje. Podobno podczas urlopu za granicą będą z mężem bardzo dużo zwiedzać i ogólnie chodzić. Dlatego też potrzebuje zupełnie innych ubrań niż zwykle. Zazwyczaj przyjaciółka wybiera niezwykle eleganckie kreacje. Tym razem jednak ma to być po prostu coś wygodnego i sportowego nawet. No cóż akurat przyjaciółki kompletnie nie wyobrażam sobie w dresie choćby najładniejszym. To nie jest w ogóle jej styl. Przyjaciółka powiedziała mi, że na pewno będzie jej potrzebna czapka z daszkiem żeby jeszcze bardziej chronić twarz przed słońcem. A przecież kapelusz nie bardzo będzie pasował do dresu. W jednym sklepie była Czapka Mitchell and Ness i postanowiła ją najpierw przymierzyć. Po przymierzeniu tej czapki stwierdziłam, że wygląda w niej naprawdę dobrze. I jeśli tylko ma ochotę to może ją kupić. Uważam zresztą, że ładniejszej i bardziej twarzowej czapki już nie znajdzie. Przyjaciółka posłuchała mojej rady i kupiła tą właśnie czapkę. Jest to chyba jej pierwsza czapka tego typu. Dlatego też bardzo dokładnie się jej przyglądała. W innym sklepie koleżanka kupiła cały dres.

Te dresy wyglądają jednak zupełnie inaczej niż jeszcze parę lat temu. Naprawdę można ubrać się także gustownie zakładając ładny dres. Przyjaciółka ma ładną figurę dlatego też kupiła sobie dres, który był naprawdę dosyć przylegający do ciała. Jednak jak zapewniała pani skóra w nim mogła oddychać swobodnie.