Czym charakteryzują się dozowniki łokciowe Faneco?

Dbanie o higienę rąk stało się w obecnych czasach bardzo istotne, w szczególności w przestrzeniach użyteczności publicznej. Aby zapewnić klientom i użytkownikom możliwość dowolnej dezynfekcji dłoni, sklepy, biura czy gabinety zaopatrują się w odpowiednie dozowniki. Częstym wyborem są łokciowe dozowniki Faneco lub ich wersje bezdotykowe.

Zalety dozowników łokciowych Faneco

dozownik łokciowy fanecoProste wykonanie, w którym mniejsze elementy jak uszczelki czy sprężynki nie zniszczą się w kontakcie z roztworem alkoholowym oraz odpowiednie atesty higieniczne sprawiają, że dozowniki Faneco są produktami uniwersalnymi do wielokrotnego użytku. Wykonane z plastiku ABS lub aluminium pojemniki są lekkie i z łatwością można je zamontować na ścianie lub na stojaku. Przycisk łokciowy, który umożliwia uwolnienie dozy płynu za pomocą naciśnięcia go łokciem, minimalizuje ryzyko przeniesienia wirusów i bakterii drogą kontaktową. Są one często wykorzystywane, na przykład w gabinetach lekarskich czy mniejszych sklepach, gdzie każdy klient lub pacjent może na spokojnie zdezynfekować dłonie. Doza płynu nie jest kontrolowana automatycznie, więc dozownik łokciowy Faneco wyposażony jest w tackę, na którą ścieka nadmiar. Płyn dezynfekujący może być dozowany w postaci cieczy lub mgiełki, w zależności od wybranego modelu. Każdy z nich ma jednak możliwość napełniania kanistrem, zamykania na plastikowy kluczyk i kontrolę ilości płynu za pomocą okienka w pojemniku.

Dozowniki na płyny dezynfekujące stały się ostatnimi czasy niezbędnym elementem wyposażenia wszystkich miejsc użyteczności publicznej. Aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i komfort firmy zaopatrują się w najwygodniejsze modele. Dozowniki łokciowe Faneco zapewniają wygodne użycie i wielokrotne napełnianie bez ryzyka szybkiego zniszczenia mechanizmu.