Dobry sklep z obuwiem roboczym

Niedawno podjęłam nową pracę fizyczną. Oczywiście, nigdy nie marzyłam o tego typu zatrudnieniu, jednak nie udało się go uniknąć. Po prostu potrzebowałam pilnie pracy, a nic innego się nie nawinęło. Mam nadzieję, że niedługo jednak sytuacja się zmieni.

Sklep z obuwiem roboczym – wyposażenie

sklep z obuwiem roboczymNa razie jednak nie narzekam, bo praca jest wykańczająca, owszem, ale tylko fizycznie. Umysł może zaś sobie w tym czasie odpoczywać. Tymczasem poprzednie prace nie były pod tym względem takie dobre. W każdym razie obecnie musiałam zapoznać się z tym, co oferuje producent obuwia roboczego. Minusem rozpoczęcia pracy w tym nowym miejscu było bowiem to, że ubranie trzeba było kupić samodzielnie. Dopiero później, sukcesywnie zwracane są pieniądze za rękawice robocze. Ma to chyba zapobiegać zwalnianiu się pracowników od razu po pierwszym miesiącu. Może rzeczywiście ma to i jakiś skutek, bo te ubrania są dość drogie. Udało mi się trafić na dobrze wyposażony sklep z obuwiem roboczym, więc mogłam nabyć jakieś buty nawet i po przecenie. I tak jednak były dość drogie, bo prosto od producenta ściąganie. Tak przynajmniej twierdziła jakaś pani w sklepie. Jak dla mnie to te prosto od producenta powinny być właśnie tańsze, bo mniej osób po drodze na nich zarabia, ale może ja się nie znam. Producent rękawic roboczych z kolei zadbał o to, aby moje ręce miały się dobrze.

Rzeczywiście jak na razie widać, że te ubrania są solidne. Nic im się nie dzieje. Rękawice, mimo swojej grubości, są dość elastyczne, dzięki czemu wygodnie wykonuje się pracę. Ręce się trochę pocą, bo w pomieszczeniach halowych jest parno, ale temu się akurat nie da zapobiec.

Informacje pochodzą ze strony http://eurobhp.com/ochrona-nog,c140.html