Dodatki do kąpieli

 

Zazwyczaj bierzemy szybki prysznic, ponieważ tylko na niego mamy czas. Rzadko kiedy decydujemy się natomiast na kąpiel w wannie. Gdy jednak taki moment nastąpi, chcemy by naprawdę była ona przyjemna. Dlatego kupujemy różne dodatki do kąpieli.

Kula do relaksacyjnej kąpieli

musujące kule do kąpieli relaksującejNajpopularniejsze są sole do kąpieli. Bardzo często mają one za zadanie polepszyć nieco nasze zdrowie. Równie często kupujemy również kule. Nad nimi warto zatrzymać się nieco dłużej, ponieważ ostatnimi czasy robią one w naszym kraju furorę. Na czym polega ich popularność? To bardzo przyjemne i odprężające uczucie, gdy coś obok nas musuje. Możemy przykładowo przypomnieć sobie, gdy wrzuciliśmy coś musującego do szklanki. Na pewno w dzieciństwie zaglądaliśmy do niej i sprawdzaliśmy, jak bąbelki będą nas delikatnie uderzać w nos. A teraz wyobraźmy sobie, że wanna jest dużą szklanką i możemy w niej być razem z kulami musującymi. Mają one różne zapachy. Mogą być kule o zapachu wanilii, truskawki, mandarynki. Tak naprawdę pomysłowość producentów w tym zakresie nie zna końca. Takie kule często mają właściwości nawilżające. Woda staje się pod ich wpływem nieco mętna i bardziej tłusta. Nawilżenie natomiast pozostaje na naszej skórze. Podobne działanie jak żeli nawilżających pod prysznic. Niektóre kule są tak skonstruowane, że mają w sobie płatki kwiatów. Wyobraźmy sobie musujące kule do kąpieli relaksującej, które po rozpuszczeniu pozostawiają nam wannę wypełnioną płatkami róż. Na pewno każdy z nas miałby ochotę na tego typu kąpiel.

Obecnie robimy wszystko, by jakoś uatrakcyjnić nasze życie. Już nawet kąpiel nie musi być zwyczajna. Może być naprawdę świetnym doświadczeniem i doskonałym relaksem na koniec dnia. Możemy spokojnie odetchnąć w wannie i cieszyć się zapachem oraz działaniem kul musujących.