Drukarnie internetowe oferują wydruk naklejek samoprzylepnych

 

Bardzo fajnym sposobem na reklamę jest rozdawanie swoim klientom różnego rodzaju wlepek i nalepek. Takie samoprzylepne naklejki można często zobaczyć na samochodach. Swoim klientom rozdają je między innymi komisy samochodowe czy warsztaty, w których naprawia się samochody. Dzisiaj tak naprawdę każda firma może skorzystać z takiego ciekawego sposobu na reklamę.

Naklejka samoprzylepna powstaje według projektu

naklejki samoprzylepne drukSkąd firmy biorą takie naklejki, które potem mogą rozdawać swoim klientom? Zamawiają je w drukarniach, które specjalizują się w ich drukowaniu. Zamówienie partii tysiąca takich naklejek to kwestia wypełnienia odpowiedniego formularza na stronie drukarni oferującej swoje usługi w trybie online. Bo w naszym kraju działa sporo drukarni internetowych, które umożliwiają zamawianie wydruków tylko za pomocą internetu. Wystarczy jedynie wybrać na stronie drukarni opcję ciekawe naklejki samoprzylepne druk i podać rozmiary naklejek, jakie nas interesują. Potem trzeba w formularzu załączyć projekt naklejki w określonym formacie. I tutaj pojawia się właśnie słowo projekt – jest to niezbędne do wydrukowania naklejek. Duże firmy mają takie projekty w opracowanej strategii marketingowej. Jednak w małych firmach bardzo często nie ma kto takiego projektu wykonać. Na szczęście każda drukarnia oprócz usługi wydruku takich naklejek oferuje również ich ewentualne zaprojektowanie. Oczywiście za dodatkową opłatą.

Zrobienie projektu przez drukarnię można próbować wynegocjować w formie gratisu do złożonego zamówienia na ich wydrukowanie. Przy czym to musi być zamówienie takiej ilości, która daje podstawę do takich negocjacji. Wiadomo, że jeśli ogromny koncern zamawia naklejki w ilości stu tysięcy sztuk to każdy projekt na życzenie będzie do tego stworzony zupełnie nieodpłatnie.