Endokrynolog zapisał mnie na dalsze badania

Od pewnego czasu miałam duże problemy z hormonami. Bardzo często mój nastrój ulegał zmianie. To nie było do mnie normalne zachowanie. Zawsze byłam bardzo stabilna i nic nie było w stanie wywrócić mnie z równowagi.

Endokrynolog mi pomógł

endokrynologMoja przyjaciółka powiedziała mi, że warto się profilaktycznie zbadać, ponieważ nigdy niczego nie wiadomo. To bardzo dużo dało mi do myślenia. W Łodzi znajdowało się wielu specjalistów w jednym ośrodku. Prowadzili oni prywatną praktykę. W publicznym ośrodku było bardzo długie kolejki. Mi zawsze zależało na szybkości oraz skuteczności. W jednym budynku znajdował się mój ginekolog, który prowadził moje dwie ciąże. Miałam do niego wielkie zaufanie. Zawsze mogłam liczyć na jego doświadczenie. To sprawiało, że czułam się bezpiecznie. Także był tam dobrej sławy kardiolog. W mojej rodzinie dużo ludzi chorowało na serce i każdy stawiał na prywatne ośrodki. Często szybka reakcja była nie zwykle ważna. Od czasu do czasu to medycyna pracy zlecała badania. Jednak tym razem musiałam udać się do innego specjalisty. W internecie dowiedziałam się na moje dolegliwości odpowiednie będą porady kogoś innego. Na szczęście w moim ośrodku był endokrynolog łódź. On wykonał mi badania i oddał je dalej. Okazało się, że moja tarczyca ma nadczynność i skierował mnie na dalsze szczegółowe badania. Ostatecznie wszystko bardzo dobrze się skończyło. Przepisano mi odpowiednie leki, które szybko ustabilizowały moje hormony. W końcu mogłam dobrze odpocząć.

Na szczęście znowu nic nie było w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, a mój humor pozostawał bardzo ustabilizowany. Cała ta sytuacja nauczyła mnie, że warto udać się do poradni w szybkim czasie.