Gdzie wykonać sesję noworodkową?

 

Bardzo często wiele młodych rodziców decyduję się, aby wykonać sesję noworodkową. Jest to pamiątka na całe życie i może zostać wykonana zarówno w studiu fotograficznym, jak również w plenerze. Jeżeli nasze dziecko jest naprawdę jeszcze bardzo małe i ma zaledwie kilka tygodni, to taka sesja może się również odbyć u nas w domu.

Domowa sesja dla noworodka

sesja noworodkowa śląskWielu rodziców na początku myśli, że wystarczy dziecku zrobić zdjęcie zwykłą smartfonem. Jednak jak się okazuje nic nie zastąpi profesjonalnej sesji noworodkowej, która wykonana jest z miłością, a także pod okiem profesjonalisty z wysokiej jakości aparatem. Doświadczony fotograf podpowie jak zrobić piękną sesję noworodkową zarówno w studio fotograficznym, ale także w plenerze czy nawet wykonać sesję noworodkową w domu. Przede wszystkim musimy przygotować odpowiednią stylizację, a także ułożyć dziecko tak, aby było mu wygodnie, a zdjęcia wyszły naprawdę magiczne. Po przyjeździe dziecka z sali porodowej mamy wiele momentów do tego, aby sfotografować nasze dziecko. Możemy uchwycić jego przyjazd do domu, a także pierwszy uśmiech czy nawet pierwszy kroczek. Możemy takie zdjęcia wykonywać samodzielnie, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie piękna sesja noworodkowa – Śląsk jest terenem, na którym mamy do swojej dyspozycji wielu profesjonalnych fotografów oferujących wykonanie noworodkowej sesji. Nie musimy więc martwić się tym, że nie znajdziemy kogoś, kto pomoże nam uchwycić piękne pierwsze chwile naszego dziecka.

Zawsze musimy pamiętać o tym, aby dziecko było wygodnie ułożone, ponieważ tylko wtedy będziemy mogli uchwycić piękne momenty. Musimy również zadbać o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, gdzie chcemy wykonać sesję noworodkową, ponieważ gdy będzie zbyt zimno to dziecko zacznie płakać. Dziecko również powinno być najedzone i zrelaksowane.