Idealny prezent ślubny

Znajoma z pracy wkrótce wychodzi za mąż. Oczywiście całe biuro zostało zaproszone na ślub i najprawdopodobniej niemal wszyscy z na to zaproszenie odpowiedzą pozytywnie. Zastanawiamy się wszyscy już od około dziesięciu dni nad jakimś ślubnym prezentem, który moglibyśmy wręczyć młodym. Budżet na prezent, biorąc pod uwagę liczbę osób które wezmą udział w składce, będzie pokaźny.

Trudny wybór właściwego prezentu

elegancki prezent ślubnyPodczas nieobecności w pracy tej właśnie koleżanki, która wkrótce zmieni swój stan cywilny, postanowiliśmy urządzić burzę mózgów. Okazało się, że mamy całkiem sporo pomysłów, jednak wiele z nich wyklucza się wzajemnie. Objawiło się kilka sprzecznych ze sobą koncepcji, a przy tym każdy próbował za wszelką cenę forsować swój punkt widzenia. I jak tu wybrać wybrać elegancki prezent ślubny? Każdy ma jakieś swoje doświadczenia a ponadto indywidualne priorytety. Według jednych prezent ślubny powinien być przede wszystkim praktyczny. Te osoby najchętniej kupiłyby coś z wyposażenia domowego, co z pewnością później przyda się w codziennym życiu. Inni woleliby po prostu dać pieniądze. Niektórzy przekonywali, że najlepszym prezentem będzie coś zrobione przez nas samych, od serca. Jeszcze inna grupa była zdania, że najlepiej dać młodym bon podarunkowy, na przykład karnet do SPA. Byli i tacy, którzy twierdzili, że dobrze będzie zrobić zestaw mniejszych prezentów, jak książki, słodycze czy ozdoby. Musimy znaleźć jakiś kompromis.

Wszystkim na szczęście zależy na tym, by młoda para była zadowolona. Dobrze, że zgadzamy się choć w jednej kwestii. Mam nadzieję, że mając na uwadze ten wspólny cel, znajdziemy jakieś dobre, wspólne rozwiązanie i wybierzemy prezent, z którym każdy z nas będzie się identyfikował i który sprawi młodej parze radość i przyjemność.