Kabina prysznicowa na zamówienie

Od kilkunastu miesięcy marzyłam o tym, aby przeprowadzić remont łazienki. Wiedziałam, że wymaga to sporych nakładów finansowych, jednak byłam zawzięta. Zależało mi nie tylko na odświeżeniu jej, ale również na całkowitej wymianie armatury łazienkowej. Początkowo myślałam jedynie o zakupie gotowych elementów, jednak okazało się, że ze względu na wymiary żadna z propozycji nie jest w stanie spełnić moich oczekiwań.

Jak zamówiłam idealną kabinę prysznicową?

kabiny prysznicowe na wymiar WarszawaZdecydowałam się więc zainteresować kabinami prysznicowymi wykonywanymi na wymiar. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ myślałam, że jest to stosunkowo kosztowna inwestycja. Szybko jednak okazało się, że tak nie jest, dzięki czemu mogłam zdecydować się na taki zakup. Okazało się, że jeśli chodzi o kabiny prysznicowe na wymiar Warszawa jest miastem, w którym koszt jej wykonania był najniższy. Z opinii osób, które już skorzystały z usług firmy z Warszawy wynika, że kabina jest stabilna, wytrzymała, a szkło jest odporne na zarysowania i stłuczenia. Postanowiłam więc skontaktować się z tą firmą i dowiedzieć się, jak wyglądałyby szczegóły realizacji mojego zamówienia. Numer uzyskałam na stronie internetowej firmy. Pracownicy poinformowali mnie o przedziale cenowym, jakiego mogłabym się spodziewać, a także o terminie,w  którym uzyskałabym gotowy projekt, a następnie wykonaną kabinę. Dowiedziałam się również, że to ja mogę wybrać rodzaj szkła, z którego będzie wykonana, a także mam wpływ na jej kształt.

Na każdym etapie realizacji mojego zamówienia mogłam także wprowadzać poprawki, a ewentualne problemy były ze mną konsultowane. Realizacja zamówienia była bardzo szybka, bo już po dwóch tygodniach uzyskałam gotową kabinę. Przyznam szczerze, że jestem ogromnie zadowolona i każdemu mogę polecić skorzystanie z usług tej firmy.