Klienci chętnie decydują się na klimatyzatory

Mój brat zdecydował się na zatrudnienie w firmie, która sprzedaje klimatyzatory. Nie miał do tej pory żadnego doświadczenia w tej branży ale jak się okazało nie było ono wymagane. Zaproponowano mu dobre warunki finansowe i na początek oczywiście szkolenie. Jego praca miała się odbywać na terenie miasta Sosnowiec.

Brat dobrze montuje klimatyzatory

montaż klimatyzacji SosnowiecMiał być odpowiedzialny za montaż i serwis klimatyzacji. Brat był zadowolony z tej pracy. Nawet zachęcał mnie żebym także zatrudniła się w tej firmie bo słyszał, że szukają księgowej na etat. Postanowiłam się zorientować jakie warunki finansowe mogłabym uzyskać z moim wieloletnim doświadczeniem. Montaż klimatyzacji Sosnowiec był wykonywany przez mojego brata bardzo sprawnie. W krótkim czasie dzięki szkoleniu nauczył się wszystkiego. Byłam z niego bardzo dumna. Mi w międzyczasie także udało się zatrudnić w tej firmie. Muszę przyznać, ze oferowali swoim pracownikom bardzo dobre warunki pracy i płacy a to wszystko dzięki temu, ze mieli bardzo dużo zamówień. Klimatyzacja w dzisiejszych czasach jest bardzo chętnie wybierana przez klientów. Klimatyzatory, które były produkowane przez nasza firmę były bardzo dobrej jakości. Można było je kupić w przystępnej cenie. Kwotę za klimatyzator firma także rozkładała na raty jeśli klient miał taką potrzebę. Brat tak samo jak ja był zadowolony ze swojej pracy. Cieszę się, że tak mu się dobrze udało. Nie sądziłam, że bez wcześniejszego doświadczenia tak dobrze będzie sobie radził. 

A jednak brat mnie zaskoczył. Jego praca była doceniana także przez jego lidera i dzięki temu awansował do biura sprzedaży Nie musiała zajmować się już montażem. Sam pilnował żeby montaże były wykonywane na czas i był w stałym kontakcie z klientami. Oferował klimatyzatory i chyba wszystko już o nich wiedział.