Kosz na kosmetyki do mycia

Mimo tego, że wanna umożliwia długie, relaksujące kąpiele, to i tak większość z nas posiada w swoich łazienkach prysznic. prysznic jest bowiem o wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem. I przy okazji taka kabina zajmuje w łazience mniej miejsca, co ma duże znaczenie szczególnie w małych łazienkach. A z takimi mamy w większości do czynienia w nowych i starych mieszkaniach.

Specjalny kosz pod prysznic

kosz prysznicowy potrójnyPrzy urządzaniu łazienki często pojawia się dylemat w postaci tego, czy wybrać wannę, czy prysznic. Ludzie dzielą się na zwolenników jednego lub drugiego sprzętu, jednak ze względów praktycznych w większości, bez względu na nasze preferencje, i tak wybieramy prysznic. Jednym z niewielu wyzwań, jakie pojawiają się w trackie użytkowania kabin prysznicowych, jest ustawienie wszelkich mydeł i szamponów w taki sposób, żeby nie przeszkadzały nam one w trakcie mycia się. Na pewno każdy z nas chociaż raz doświadczył przewracających się butelek, z których wylewa się później ich zawartość. W takie sytuacji przydatny może okazać się kosz prysznicowy potrójny, do którego możemy poukładać wszystkie potrzebne nam kosmetyki do mycia się. Takie kosze mają różne wielkości i sposoby montowania. Możemy kupić zarówno eleganckie kosze przywiercane do ściany, jak i takie montowane do płytek przy pomocy specjalne przyssawki. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, żeby kosz był stabilny i wykonany z takiego materiału, żeby nie osadzał się na nim kamień. 

Pewnie każdemu z nas w trakcie kąpieli pod prysznicem przydarzyła się sytuacja, w której poprzewracały się butelki z kosmetykami do mycia. Żeby zapobiec takim sytuacjom, warto zaopatrzyć się w specjalny pojemnik na butelki. Najczęściej kupowane są kosze podwójne lub potrójne, które sprawdzają się pod prysznicem najlepiej.