Lustra do różnych wnętrz

Ostatnio zdecydowałam się na nie remont a mała rewitalizację mieszkania. Odmalowanie ścian, nowy kolor w pokojach dziecięcych. Chciałam dołożyć także coś nowego na ściany, co zmieniło by wygląd i odświeżyło wnętrze. Powiesiłam kilka zdjęć, ozdobnych rzeczy i dwa lustra. I o dziwo wystarczyło tylko to aby mieszkanie wyglądało na zupełnie odmienione.

Z lustrem za pan brat

wiszące lustro na paskuMoją uwagę podczas szukania luster przykuło wiszące lustro na pasku. Stwierdziłam, że takie lustro będzie idealnie pasowało do przedpokoju i mnie w mieszkaniu jak i do sypialni w której zrobiłam miejsce dla siebie, toaletkę. Do przedpokoju wybrałam wiszące lustro w kształcie owalnym, z dodatkowym zdobieniem. Pod nim postawiłam drewniana komodę i na niej zdjęcia. Lustro takie niesamowicie ociepliło przedpokój, lustro także powiększa optycznie przestrzeń co dodaję niewielkiemu holowi kilka metrów. Natomiast przy toaletce powiesiłam lustro na pasku w kształcie koła, prosto wykończone bez zbędnych ozdób. Lustro z białą otoczką na pasku z naturalnej skór idealnie wpasowało się w wystrój sypialni. W sypialni niewiele więcej zmieniałam, tak naprawdę dodałam tylko kilka poduszek w kolorze pistacjowym, jednak już samo duże wiszące lustro zrobiło niesamowicie wiele. Wiszące lustra na paskach są świetnym rozwiązaniem w praktycznie każdym pomieszczeniu. Również to na czym się je wiesza może już posłużyć jako dodatkowa ozdoba.

Robiąc niewielkie zmiany w wyglądzie mieszkania czasem wystarczy zmienić jedną rzecz aby odmienić całe wnętrze. Idealnie do tego nadają się lustra wiszące, które można znaleźć w każdym rozmiarze, można wybrać takie które posiadają dookoła jakiś kolor lub nie, a także pasek na którym wiszą można zmieniać i wybierać tak aby pasowały do pozostałych mebli.