Maść idealna dla bardzo suchej skóry

 

Jeżeli mamy problem suchej skóry twarzy oraz ciała powinniśmy zainteresować się produktami marki Cannaderm. Ma ona w swoim asortymencie specjalny krem, dzięki któremu dogłębnie odżywimy warstwy naszej skóry. Wiele osób już poleca wszelkiego typu produkty konopne, a to jeden z nich. Warto zwrócić uwagę na Konopkę i jej właściwości.

Odżywienie skóry z maścią Konopką

cannaderm konopkaBez względu na to czy mamy po prostu problem z suchą i łuszczącą się skórą twarzy oraz ciała, czy mamy dermatozy takie jak atopowe zapalenie skóry, egzema albo łuszczyca musimy reagować, aby ulżyć skórze. Bardzo ciekawym produktem jest Cannaderm Konopka, czyli maść z wysoką zawartością konopi siewnych w składzie. To idealny wybór do codziennej pielęgnacji najbardziej problematycznej skóry. Poza konopią znajdziemy tam tez masło shea, a także hyzop. To skład regenerujący, odżywiający oraz silnie wspomagający skórę w utrzymaniu nawodnienia. Przy okazji są to składniki przeciwzapalne oraz przeciwbakteryjne. Osoby korzystające z tego produktu zauważą szybkie i długotrwałe nawilżenie. To wspaniała ulga dla najbardziej suche skóry zdolnej do pęknięć i innych problemów. Dodatkowo warto wiedzieć, że olej konopny zawarty w kremie również wykazuje działanie przeciwświądowe przy wielu chorobach skórnych, takich jak atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca, trądzik, egzema, owrzodzenia, odleżyny oraz inne zapalne dermatozy ciała.

W pielęgnacji skóry suchej oraz takiej, która ma dermatozy ważna jest pielęgnacja. Musi być ona regularna, a przy okazji jak najbardziej naturalna. Takim produktem jest Konopka od przedsiębiorstwa Cannaderm, która nie tylko łagodzi świąd, ale też regeneruje, odżywia i minimalizuje zaczerwienienia. To doskonały produkt dla każdej osoby z tymi problemami.