Mobilna myjnia okazała się dobrym pomysłem

Mój mąż postanowił rozpocząć swój biznes i zdecydował się na otworzenie myjki. Interesował się tym tematem już dłuższy czas a ja we wszystkich pracach bardzo go wspierałam. Wiedziałam, że to jest ogromna szansa dla naszej rodziny żeby stanąć na nogi. Postanowiłam przygotować jakąś ciekawą reklamę żeby zachęcić klientów do korzystania z męża usług. 

Wspierałam rozwój firmy męża

mobilna myjka wysokociśnieniowaMąż kiedyś pracował na myjni kiedy się poznaliśmy i dobrze sobie radził. Był chwalony przez pracodawcę. Kiedy zaszłam w ciążę mąż zmienił pracę bo na myjni pracował przez wiele godzin i niestety całymi dniami był poza domem. Kiedy wpadł na pomysł mobilnej myjki wiedziałam, że to będzie strzał w dziesiątkę. Mobilna myjka wysokociśnieniowa była nowoczesnym pomysłem i w naszej okolicy nie było żadnej firmy, która świadczyłaby takie usługi. Mąż zrobił rozeznanie i wiele osób zadeklarowało chęć korzystania z takiego nowoczesnego rozwiązania. Mąż zainwestował sporo pieniądze w nowoczesny sprzęt i najlepszej jakości środki do pielęgnacji auta. Pomogłam mężowi wypełnić wniosek odnośnie dofinansowania do zakupu myjki wysokociśnieniowej dzięki temu, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie to mógł kupić sprzęt solidny i wytrzymały, z którego będzie mógł długo korzystać. Z dnia na dzień miał coraz więcej klientów. Klienci chwalili jego pracę i chętnie polecali jego firmę swoim znajomym i rodzinie.

Mąż pracował w ustalonych przez siebie godzinach. w sezonie miał więcej zleceń a jesienią i zimą tez było ich na tyle żeby na spokojnie się utrzymywać. Byliśmy bardzo zadowoleni z tego faktu. Byłam dumna z męża, że tak bardzo zaangażował się w swoją pracę i robił wszystko żeby zapewnić nam lepszą przyszłość. Mycie i pielęgnacja aut sprawiała mu wiele frajdy bo robił to co lubi i sporo na tym zarabiał.