Moc naturalnych kosmetyków

Mieszkając w dużym mieście, które jest strasznie zanieczyszczone ciężko jest utrzymać zdrowy stan cery o czym samodzielnie się przekonałam, kiedy wyprowadziłam się na studia do takiego miasta. Zima potrafi jeszcze dodatkowo mocno zaszkodzić naszej skórze ze względu na smog, niemniej można sobie z tym całkiem dobrze radzić.

Sklep z kosmetykami od Lirene

kosmetyki lirene sklep internetowyMieszkając w małym mieście używałam tradycyjnych kosmetyków, które być może najlepszej jakości nie były, ale na lepsze zwyczajnie nie miałam pieniędzy. Po przeprowadzce do większego miasta moja skóra twarzy zaczęła dosłownie wariować. Starała się okropnie przesuszona, pojawiły się wypryski, a w dodatku piekła mnie i cały czas była zaczerwieniona. Nowa koleżanka z którą wynajmowałam mieszkanie powiedziała, że to własnie kwestia zanieczyszczeń i najlepiej, abym zmieniła kosmetyki na bardziej naturalne. Zaczęłam więc szukać mimo wszystko czegoś w necie, choć wiedziałam, że tanie to nie będzie. Jednak bardzo szybko się zaskoczyłam, gdy trafiłam na kosmetyki Lirene sklep internetowy oferował ich bardzo dużo i co ciekawe, ceny były porównywalne z tymi, jakie płaciłam wcześniej. Czytałam wiele pozytywnych opinii o tej firmie dlatego zdecydowałam się ją przetestować początkowo kupując żel do mycia twarzy, krem nawilżający i podkład, bo akurat mój był na wykończeniu. 

Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się aż takiego efektu. Różnica była ogromna już po pierwszym użyciu. Po skończonej porannej pielęgnacji nic mnie nie szczypało, jak to miało miejsce dotychczas. Zauważyłam także, że podkład bardzo ładnie utrzymywał się na buzi przez cały dzień, nie zmieniając swojego koloru, nie rolując się, ani nie tworząc plam. Po tygodniu zaczęłam odczuwać większe rezultaty używania kosmetyków, a po niespełna miesiącu moja twarz odzyskała dawny blask i gładkość.