Modne firanki idealnie dopasowane do naszych wnętrz

Jeszcze do niedawna wiele osób rezygnowało z delikatnego, naturalnego światła przenikającego przez firanki, na rzecz rolet, żaluzji lub wertikali. Jednak żaden z tych produktów nie jest w stanie stworzyć we wnętrzu przyjemnej atmosfery oraz sprawić, aby słoneczne promienie delikatnie nas otulały. Dlatego obecnie staramy się łączyć funkcjonalność rolet lub żaluzji z urokiem zwiewnych firanek.

Najnowsze modele firan szyte na zamówienie

nowoczesne firany na zamówienieW dzisiejszych czasach kupno gotowych firan nie stanowi żadnego problemu. Znajdziemy je w sklepach z wyposażeniem wnętrz, supermarketach, salonach z firanami i zasłonami, a także na bazarach i platformach sprzedażowych w Internecie. Jednak gotowe produkty nierzadko średnio pasują do naszych wnętrz. Nie zawsze też możemy idealnie dopasować rodzaj firanek do aranżacji całego domu lub mieszkania. Dodatkowo w ogólnodostępnej sprzedaży spotykamy najczęściej artykuły klasyczne, w których nie każdy gustuje. Osoby, lubiące innowacje i wysoką jakość powinny zainwestować w nowoczesne firany na zamówienie. W takim wypadku możemy nie tylko idealnie dobrać wielkość i długość firanek do naszych okien i drzwi balkonowych, ale również zachować jednolitą stylistykę dla wszystkich wnętrz. Wśród najmodniejszych w tym sezonie firan możemy znaleźć produkty z tkaniny kreszowanej, czyli specjalnie gniecionej. Dzięki temu firanki nie wymagają prasowania, a przy tym są niezwykle efektowne.

Nowoczesne firanki to makarony, tkaniny sznurkowe lub panele. Niezwykłą popularnością cieszą się również firany o dużych oczkach, przywodzące na myśl sieć rybacką. Jeżeli odpowiadają nam gładkie tkaniny, możemy zdecydować się na firany z satyny lub żakardu, ozdobione oryginalnymi wzorami, np. kształtami geometrycznymi lub abstrakcyjnymi esami-floresami.