Mój pierwszy manicure hybrydowy

 

Myślę, że każda kobieta słyszała już o lakierach hybrydowych. Przez długi czas zbierałam się do tego by w końcu zafundować sobie samej jakiś ładny manicure hybrydowy, ale zawsze brakowało mi czasu na wizytę u kosmetyczki. Kiedyś jakoś nie dbałam za bardzo o swoje paznokci i postanowiłam to zmienić. Jakiś czas temu udało mi się w końcu znaleźć czas na pójście na tzw. „paznokcie”.

Jestem bardzo zadowolona z manicure hybrydowego

manicure hybrydowy łódźJako, że nigdy wcześniej nie byłam u kosmetyczki na paznokciach nie wiedziałam do jakiego salonu kosmetycznego powinnam się udać. Stwierdziłam, że jeżeli w Internecie poszukam czegoś pod hasłem „manicure hybrydowy Łódź” to z pewnością uda mi się znaleźć miejsce warte uwagi. I rzeczywiście tak było bo właściwie pierwsza strona internetowa gabinetu kosmetycznego jaką otworzyłam przekonała mnie do zarezerwowania wizyty właśnie w tym miejscu. Strona wyglądała bardzo ładnie i elegancko, a zdjęcia gabinetu bardzo mi się spodobały. Na umówioną wizytę szłam nie wiedząc czego się spodziewać. Właściwie nie wiedziałam jak powinny wyglądać moje hybrydy i nie miałam za bardzo na nie pomysłu. Na szczęście stylistka paznokci, której klientką miałam przyjemność być, była bardzo profesjonalna i zaproponowała mi różne możliwości wyglądu hybryd. Na pierwszy raz zdecydowałam się na delikatny koralowy kolor na wszystkich paznokciach oprócz paznokcia serdecznego u obu rąk, który został ozdobiony srebrnym brokatem. Wygląda to po prostu świetnie, ale nadal dość delikatnie.

Manicure przy wykorzystaniu lakierów hybrydowych bardzo mi się spodobał, a więc z pewnością zostanę częstą klientką tego salonu kosmetycznego. Stylistka paznokci naprawdę dobrze się spisała i w czasie całej wizyty czułam się naprawdę komfortowo. Atmosfera w tym miejscu jest naprawdę miła, co zawsze mi się podoba, ponieważ spędza się tam całkiem sporo czasu w ciągu jednej wizyty.