Moja firma zajmująca się transportem towarowym hds

 

Posiadanie prawa jazdy na samochody ciężarowe dawało mi całkiem spore możliwości, jeśli chodziło o zdobywanie pracy czy zakładanie firmy. Okazało się jednak, że gdy przyszło co do czego, niespecjalnie miałem pomysł na to, jaką działalność najlepiej byłoby w mojej sytuacji rozkręcić.

Ostatecznie zdecydowałem się na transport towarowy hds

transport towarowy hds w OlsztyniePo sprawdzeniu informacji w Internecie okazało się, że w moim mieście było bardzo niewiele firm, które się tym zajmowały. Stwierdziłem w związku z tym, że mogę wyjść na tym bardzo korzystnie, gdy otworzę firmę świadczącą tego rodzaju usługi. Przez brak konkurencji transport towarowy hds w Olsztynie był dość drogi. Wydawało mi się jednak, że będę w stanie zaproponować klientom wykonanie tej usługi po znacznie niższych kosztach. Mój pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Ludzie dzwonili do mnie całymi dniami z zapytaniami dotyczącymi wolnych terminów. Moja cena była dla nich idealna. Nie sądziłem nawet, że transport towarowy hds w Olsztynie może okazać się być tak dochodowy. Spodziewałem się raczej o wiele niższych przychodów a nieco wyższych kosztów prowadzenia takiego rodzaju działalności. Na szczęście mój znajomy miał kontakty w środowisku ubezpieczycieli, co znacznie pozwoliło mi obniżyć koszty tego rodzaju. Dzięki temu zaoszczędziłem kolejne pieniądze i mogłem zaoferować swoje usługi jeszcze taniej. Moi klienci z kolei byli bardzo zadowoleni, ponieważ swoją pracę wykonywałem z maksymalnym zaangażowaniem i starając się ją wykonać tak, by dosłownie każdy był zadowolony.

Wszystko w mojej firmie szło świetnie. Nie tylko miałem całą masę zamówień, ale i w dodatku mnóstwo kierowców garnęło się do pracy u mnie. Nie pomyślałbym nawet wcześniej o tym, że tak niewiele dzieli mnie od bycia biznesmenem i człowiekiem sukcesu. W końcu wcześniej byłem zwyczajnym pracownikiem na etacie.