Moje pierwsze bryczesy

 

Uwielbiam jazdę konno i jest to moja wielka pasja. Jako, że naukę jazdy konnej zaczęłam niedawno to nie miałam dobrego sprzętu ani odpowiedniego ubioru. Jednakże kiedy rodzice zobaczyli, że moje wielkie zainteresowanie jazdą konną i tymi zwierzętami nie jest tylko zachcianką to postanowili zainwestować w moje hobby więcej. Parę dni temu kupiłam sobie swoje pierwsze, wysokiej klasy bryczesy.

Znalazłam swoje idealne bryczesy do jazdy konnej

bryczesy damskieNie wiem dlaczego, ale wybór tych bryczesów to było dla mnie wielkie wydarzenie, a więc bardzo wszystko przeżywałam w czasie zakupów z rodzicami. Przymierzałam dużo par bryczesów damskich i nie wiedziałam na jaki model powinnam w końcu się zdecydować. W sklepie pracowała bardzo fajna ekspedientka, która dużo mi pomogła i widać było, że zna się na rzeczy, bo potrafiła mi wyjaśnić czym wyróżnia się każda para z bryczesów damskich, które przymierzałam. W końcu zdecydowałam się na ciemnogranatowe bryczesy damskie z pełnym lejem silikonowym, który jest niezwykle wygodny w czasie jazdy, bo zapewnia dobrą przyczepność. Przymierzając tę parę bryczesów czułam, że są one naprawdę wygodne i idealnie do mnie pasują. Zostały wykonane z materiału oddychającego, a więc byłam pewna, że będzie mi się w nich wygodnie jeździć. I rzeczywiście tak jest. Oprócz tego te bryczesy podobają mi się po prostu z wyglądu – posiadają wyższy stan i mają naprawdę ładny kolor.

Myślę, że udało mi się kupić naprawdę dobre bryczesy. Jeździłam w nich już kilka razy i naprawdę jest różnica w jeżdżeniu konno w ciuchach bardzo dobrej jakości i dostosowanych do tego sportu, a normalnymi, wydawać by się mogło, że wygodnymi ubraniami. Cieszę się, że rodzice widzą, że jazda konna to jest naprawdę coś, co bardzo lubię, a przebywanie z końmi sprawia, że jestem szczęśliwa.