Nadruki chrześcijańskie na kubkach

Powiem szczerze, że gdy w liceum skończyło się tym, że będę chodzić na religię, to nie byłam zadowolona. Chodziłam od pierwszej klasy podstawówki i liczyłam, że już na ostatnim etapie nauki uda mi się ominąć te lekcje. Ale większość znajomych kontynuowała chodzenie na religię, więc i ja, nie chcąc się wyróżniać, powiedziałam, że i w tych zajęciach będę uczestniczyć.

Piękne kubeczki z chrześcijańskim nadrukiem

kubki z nadrukiem chrześcijańskimNie spodziewałam się zupełnie, ale nagle okazało się, że pokochałam religię, jako przedmiot, na nowo. Trafił nam się świetny ksiądz, który miał wyjątkowe podejście do młodzieży i wyraźnie potrafił się z nami dogadać. Był otwarty na różne tematy i potrafił nas zaciekawić swoimi lekcjami, co nigdy wcześniej na religii mi się nie zdarzyło. Potrafiłam utrzymać skupienie przez całą lekcję. Kiedy już zbliżał się koniec liceum, to na tyle było nam przykro, że skończymy zajęcia z księdzem, że postanowiliśmy przygotować dla niego prezent pożegnalny. To ja zaproponowałam kubki z nadrukiem chrześcijańskim, bo wielokrotnie zwracałam uwagę, że przygotowuje sobie na zajęcia kawę w takich kubkach z różnymi tematycznymi nadrukami. A akurat temat chrześcijański pasowałby tu jak ulał. Koleżanka z klasy znalazła ofertę na bardzo fajne kubki w takiej tematyce. Zdecydowaliśmy się, że ostatecznie zamówimy pięć takich kubków, akurat na pięć dni tygodnia szkolnego.

Ostatnie zajęcia z religii były bardzo smutne, ale i takie wypełnione nadzieją, że teraz każdy z nas idzie w swoją stronę i będzie kontynuował swoje życie. Ksiądz kompletnie nie spodziewał się prezentu od nas, a już szczególnie kubków. Trochę mu było głupio, że nie miał nic dla nas, ale my niczego nie oczekiwaliśmy. Obiecał, że będzie pił z tych kubków w przyszłym roku szkolnym.