Niebanalna dekoracja – obraz drukowany na płótnie

Podczas zmian dokonywanych w wystroju mojego mieszkania doszłam do wniosku, że potrzebuję dodać do nich czegoś ciekawego. Lubię niebanalnie prezentujące się pomieszczenia, ponieważ poprawiają mi nastrój. Postanowiłam więc znaleźć coś, co urozmaiciłoby wygląd mojego mieszkania, czyniąc je bardziej inspirującym.

Krajobraz nadrukowany na płótnie

obrazy na płótnie drukowaneUwielbiam sztukę, dlatego zaczęłam szukać ciekawej dekoracji, którą mogłabym powiesić na ścianie salonu. Podczas poszukiwań natrafiłam na coś, co od razu przyciągnęło moją uwagę – obrazy na płótnie drukowane. Dlaczego zwróciłam na nie uwagę? Przede wszystkim dlatego, że zachwyciło mnie nasycenie barw oraz ich głębia. Postanowiłam sobie kupić takie dzieło, ponieważ nie tylko świetnie wygląda, ale również ma bardzo rozsądną cenę, co szczególnie doceniam, ponieważ zmiana wystroju mieszkania nadwyrężyła nieco mój budżet. Trochę czasu zajęło mi podjęcie decyzji o tym, co taki obraz powinien przedstawiać. Mocno wahałam się pomiędzy ekstrawaganckim, abstrakcyjnym dziełem o bardzo jaskrawej kolorystyce a bardziej stonowanym krajobrazem. Ostatecznie zdecydowałam się na ten drugi motyw, ponieważ uznałam, że będzie bardziej pasował do wystroju mojego salonu, który można by uznać za bardzo klasyczny. Taki obraz rewelacyjnie komponuje się z kolorem ścian oraz pozostałymi elementami wnętrza.

Różnorodne dekoracje mogą mieć bardzo duży wpływ na to, jak ostatecznie prezentuje się dane wnętrze. Dlatego warto zadbać o takie urozmaicenie, które sprawi, że całość będzie wyglądała ciekawie oraz inspirująco. Jestem zachwycona obrazem, który powiesiłam na ścianie salonu, ponieważ stanowi interesujące dopełnienie całości. Moim znajomym, którzy mnie niedawno odwiedzili również się bardzo spodobał, szczególnie dzięki głębi kolorów.