Nowa usługa w serwisie – wymiana szybki

Mój serwis telefonów zawsze cieszył się wielkim powodzeniem. Po prostu byłem dobry w tym co robię. Umiałem szybko namierzyć przyczynę usterki i ją usunąc bez narażania klientów na wysokie koszty. Dzięki temu codziennie w drzwiach serwisu pojawiali się nowi klienci, a starzy wracali z kolejnymi telefonami. Bardzo mnie to cieszyło.

Wymiana zbitej szybki w telefonie

wymiana szybki w iphone'ie 7Musiałem też iść z duchem czasu. Na początku najczęstsze awarie wiązały się z zalanym telefonem lub z niedziałająca klawiaturą. Czasem trzeba było coś zresetować, dokręcić i wszystko działało. Potem często klienci przychodzili po wymianę baterii, bo w nowszych telefonach, pełnych aplikacji i gier, szybko się ona rozładowywała i niszczała. Obecnie jednak, w dobie smartphone’ów najczęstszą usterką jest zbita szybka. Nie jest to tylko problem estetyczny, jak w starych telefonach. Te nowe mają ekrany dotykowe, dzięki którym można poruszać się po menu. Kiedy pękną to telefon nie odpowiada, nie da się z niego korzystać, czy choćby w najlepszym razie nie da się oglądać w całości obrazków, czy odczytywać wiadomości tekstowych, bo pęknięcia ,,zasłaniają” ekran. Dlatego też wiedziałem, że w moim serwisie musi pojawić się nowa usługa – wymiana szybki w iphone’ie 7 i innych telefonach to dla mnie żaden problem. Od razu jak tylko napisałem, że mogę szybko i niedrogo wymienić szybkę to zaczeli zgłaszać się do mnie klienci z telefonami uszkodzonymi dawno temu, ale którzy nie chcieli przepłacać w innych serwisach. Byłem bardzo zadowolony.

Dzięki nowej usłudze mój salon serwisowy stał się jeszcze bardziej popularny. Teraz najczęstszą usługą jest właśnie wymiana szybki, a potem wymiana baterii. Rzadko się zdarza by telefon był zawirusowany, choć nadal czasem ktoś wyleje na sprzęt herbatę i trzeba go dobrze osuszyć.