Nowoczesne technologie w urządzeniach

Jako przedstawiciel handlowy miałem ostatnio wezwanie na bardzo interesujące szkolenie. Nasza firma co trzy miesiące wprowadzała kilka nowych produktów, które przez ostatnie lata były udoskonalane. My jako sprzedawcy musieliśmy się z nimi zapoznać aby lepiej móc oferować ich potencjał klientom.

Szkolenie z nową młotowiertarką 

młotowiertarka kraftdeleJa zawsze cieszyłem się z takich wyjazdów, ponieważ oznaczały one integrację oraz nową wiedzę. Rozwój w każdym zawodzie pełnił istotną rolę, a ja korzystałem z każdej okazji. Podczas warsztatów poznałem nowe urządzenie jakim była nowoczesna młotowiertarka kraftdele. Tam mogliśmy zobaczyć jej praktyczne możliwości. Każdy z nas miał szansę na używanie jej i zobaczenie jak sprawdza się podczas pracy. Dla mnie było to olbrzymie dogodzenie, ponieważ oferując pewien produkt chciałem mieć pewność, że doskonale się na nim znam. Młotowiertarka oferowana przez naszą firmę była świetną nowością. Nawet sam jej wygląd wydawał się nowoczesny i wygodny w długotrwałym użytkowaniu. Z moich obserwacji wynikało, że była raczej przeznaczona dla osób, które były częstymi użytkownikami tego typu przedmiotów. Idealnie sprawdziłaby się jako wyposażenie firm budowlanych. Dzięki temu miałem już ewentualną grupę docelową, która mogłaby stać się pierwszymi klientami nowoczesnej młotowiertarki. Byłem z tego okropnie zadowolony, ponieważ nowy asortyment zawsze oznaczał niewiadomą i nowe wyzwanie.

Taki warsztat miał na celu solidne przygotowanie przedstawicieli handlowych do działania. Ja starałem się wywnioskować jak najwięcej informacji w momencie gdy miałem jeszcze kontakt z inżynierami. Takie pokazy były świetnym rozwiązaniem i dawały ciekawe perspektywy. Na dodatek wszystko odzwierciedlało się w wynikach. Byłem ciekawy jak sprawdzi się nasza nowoczesna młotowiertarka…