Oglądanie drona walkera f210 3d kolegi

Od dłuższego czasu myślałem nad tym, by kupić sobie drona na własny użytek. Zanim jednak zdecyduję się konkretny model, najpierw chciałbym móc go osobiście przetestować. Ostatnio miałem taką możliwość – w posiadanie drona wszedł mój bardzo dobry kolega.

Do zakupu przekonał mnie dron mojego kolegi

walkera f210 3dWiedział dobrze o tym, że myślę nad zakupem takiego urządzenia, więc od razu dał mi znać, że mogę przyjść i obejrzeć jego nowy nabytek. Byłem bardzo podekscytowany – w końcu miałem możliwość, by samemu polatać dronem. Z tego co było mi wiadomo, nie było to coś, czego szukałem dla siebie – chciałem maszyny, która miała służyć mi do zabawy i rekreacji. Dron wyścigowy walkera f210 3d brzmiał bardzo poważnie jak na moje potrzeby. Dojechałem do domu kolegi i obejrzałem urządzenie. Prezentowało się naprawdę świetnie, zaś po moim kumplu widziałem, że jest nim dosłownie zachwycony. Okazało się, że faktycznie lata w tempie iście wyścigowym – sam dziwiłem się widząc, jak duże prędkości potrafi rozwijać w krótkim czasie. Choć nie byłem zwolennikiem tego rodzaju dronów, musiałem przyznać, że bardzo mi się to wszystko spodobało. Kolega wiele mówił na temat tego drona, między innymi o tym, jak dobrą renomą cieszy się jego producent, oraz jak łatwo jest zdobyć do niego części zastępcze. Musiałem przyznać, że przekonał mnie w stu procentach – jeszcze tego samego dnia zamówiłem sobie dokładnie taki sam model. Gdy przyszedł, razem z kumplem wiedzieliśmy, co musimy zrobić – spróbować wyścigów dronami.

Świetnie się czułem pilotując swoją maszynę. Nie miałem jeszcze tyle doświadczenia, co mój znajomy, więc pokonał mnie przy każdym wyścigu. Mimo wszystko bawiłem się doskonale i oboje postanowiliśmy spróbować jeszcze raz, gdy nabiorę nieco więcej wprawy i doświadczenia.