Organizowanie transportu paletowego do Anglii

 

Dobrze pamiętam dzień, w którym dostałem upragniony awans. Wiązało się to ze znacznym zwiększeniem liczby obowiązków, które na mnie spadły. Okazało się, że szef od dawna planował ekspansję firmy na zupełnie nowe rejony, i to ja miałem zająć się całym tym przedsięwzięciem.

Świetnie zorganizowałem paletowe transporty do Anglii

transport paletowy do angliiEkspansja firmy była dokładnie tym, czego było mi potrzeba. Chciałem rzucić się w wir pracy i osiągnąć coś więcej. Ponieważ bardzo lubiłem wyzwania wiedziałem, że prędzej czy później uda mi się osiągnąć sukces. Początki zawsze są trudne – transport palet do innego kraju wymagał ogromu wiedzy, doświadczenia i zaangażowania. Na szczęście miałem wszystko, co było mi potrzebne. Udało mi się w taki sposób wszystko rozplanować, że transporty odchodziły z naszej firmy co chwila i wszystko przebiegało bez najmniejszych nawet problemów. Szef był zachwycony rezultatami mojej pracy – dzięki mnie transport paletowy do Anglii szedł pełną parą i nie trzeba było więcej się nim zajmować. Oczywiście nie ominęła mnie za to premia – w końcu gdyby nie ja, nie wiadomo jak by się to wszystko potoczyło. Okazało się, że Anglia była bardzo przyjaznym krajem dla naszej firmy, zaś pomysł, by transportować tam palety był strzałem w dziesiątkę. Nikt nie spodziewał się nawet, że zyski będą aż tak duże – praktycznie z każdym miesiącem moje premie rosły, choć prawda jest taka, że sam nie dowierzałem w to, jak wysokie wkrótce się staną. Szef potrafił docenić ludzi, którzy robią coś dobrego dla firmy.

Po kolejnych latach pracy zostałem awansowany na zastępce prezesa. Było to bardzo miłe wyróżnienie – wiązało się to jednak z kolejnym zwiększeniem się liczby obowiązków. Firma parła naprzód na kolejne kraje nie patrząc na nic – podobało mi się to w stu procentach.