Pensjonaty na weekend

Ostatnie tygodnie były koszmarne zarówno dla mnie, jak i dla mojej dziewczyny. Obydwoje mieliśmy wiele spraw na głowie, głównie związanych z pracą. Dlatego też pewnego dnia postanowiliśmy, że wybierzemy się na weekend, by naładować baterie. Celem były Suwałki. Musieliśmy jednak znaleźć fajny pensjonat, który sprostałby naszym oczekiwaniom. Zależało nam na komforcie, ciszy i spokoju.

Weekend w pensjonacie w Suwałkach

pensjonat - suwałkiPrzez ostatnie tygodnie byliśmy z dziewczyną niezwykle zestresowani. Mieliśmy na głowach trudne projekty w pracy. Na szczęście, kiedy udało nam się je szczęśliwie dopiąć do końca, zaproponowałem ukochanej spędzenie weekendu z dala od miejsca naszego zamieszkania i pracy. Miałem w głowie pewną opcję, jednak na początek postanowiliśmy, że znajdziemy odpowiedni pensjonat – Suwałki to piękne miejsce, oddalone od nas o kilkaset kilometrów. Mimo to chcieliśmy się tam udać na weekend, by poczuć, że jesteśmy daleko od naszych problemów i trosk. Gdy znaleźliśmy przepiękny pensjonat w Suwałkach, nie wahaliśmy się ani chwili. Niemal od razu podjęliśmy decyzję o rezerwacji w nim pokoju. Gdy wpłaciliśmy zaliczkę, byliśmy naprawdę szczęśliwi. Nie mogliśmy wręcz doczekać się tego wyjazdu, oczekując na niego jak dzieci. Pragnęliśmy jednak odciąć się od rzeczywistości i spędzić beztroski czas z dala od zgiełku wielkiego miasta. Byliśmy pełni wiary, że nasz plan się powiedzie.

Teraz kiedy wróciliśmy już z krótkiego urlopu w Suwałkach, jesteśmy wypoczęci i pełni energii. Pobyt w tamtejszym pensjonacie naładował nasze baterie do pełna. Pensjonat, w którym się zatrzymaliśmy, jest naprawdę przepiękny, dlatego z pewnością będziemy go polecać naszym znajomym, którzy również pewnego dnia zapragną oderwać się od otaczającej ich rzeczywistości.