Poder i podkład

Wcale nie potrzebujemy profesjonalnego oraz czasochłonnego makijażu, aby ujrzeć w lustrze piękną kobietę. Wystarczy poznać kilka prostych, ale niezawodnych sztuczek, aby w ciągu kilkunastu minut ukryć to, co należy zakryć, ale jednocześnie wyeksponować to, co w swojej urodzie lubimy najbardziej. W kosmetyczce powinnyśmy mieć tusz do rzęs, cienie do powiek i puder.

Puder podstawą makijażu

puder do konturowania cenaKażda z nas codziennie stara się wyglądać pięknie. Przede wszystkim dla siebie. Jednak chcemy zrobić też wrażenie na koleżankach z pracy i przystojnym nieznajomym, z którym codziennie mijamy się w drodze do domu. Olśniewający makijaż nie wymaga wcale dużego wysiłku. Musimy przede wszystkim mieć odpowiednie kosmetyki. Za dobry tusz do rzęs albo puder do konturowania cena nie musi być wygórowana. Warto skonsultować się z pracowniczką drogerii, która pomorze nam dobrać odpowiedni kosmetyk do typu naszej urody. Ważne, żeby puder albo podkład nie odbiegały odcieniem od naturalnego koloru naszej skóry. Dobrze dobrany puder do konturowania zdziała naprawdę cuda. Nasza twarz nabierze nowych rysów. Do tego cienie do powiek oraz pasująca pomadka. Należy pamiętać, że makijaż powinien być też dostosowany do okazji. Do pracy wybierajmy raczej jaśniejsze kolory, które delikatnie podkreślą naszą naturalną urodę i unikajmy wyrazistych pomadek. Te ostrzejsze cienie lub pomadki pozostawmy na wyjście wieczorem.

Nie musimy wcale wydawać całych swoich oszczędności na kosmetyki, z których korzystają wizażyści gwiazd i celebrytek. Wystarczy zaopatrzyć się w kilka podstawowych kosmetyków, żeby stać się ekspertką w dziedzinie makijażu. Trochę ćwiczeń przed lustrem, a efekty nowego makijażu przerosną nasze najśmielsze oczekiwania. Każdy zachwyci się naszą urodą.