Polecane przyczepki rowerowe

Na rynku znajdziemy kilka dobrych firm zajmujących się produkcją przyczepek rowerowych, jednak tylko jedna jest bestsellerem wśród sprzętu tego typu. Klienci cenią wysoką jakość, bezpieczeństwo i przystępną cenę, jaką im oferuje firma Qeridoo.

Wyposażenie przyczepek Qeridoo

przyczepka rowerowa qeridooJeżeli chcemy przewozić dziecko w przyczepce, to musimy być pewni, że maluch będzie w niej bezpieczny. Przy wyborze odpowiedniego modelu, warto zwracać uwagę na jakość wykonania przyczepki i zastosowane zabezpieczenia. Jedną z najlepszych jest przyczepka rowerowa Qeridoo, która posiada niewielkie rozmiary, jest lekka i wyposażona została w nowoczesne amortyzatory. Dzięki specjalnym zapięciom, w przyczepce możemy zamontować  fotelik samochodowy, w którym będziemy mogli przewozić niemowlaka, który nie umie jeszcze samodzielnie siedzieć. Starsze dzieci mogą być zapinane bezpośrednio w siedziskach, które zostały wyposażone w pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa i regulowane oparcie wraz z zagłówkiem. Maluchy mogą w przyczepce Qeridoo siedzieć, lub leżeć, a z przodu mają wystarczająco dużo miejsca żeby wyprostować nóżki. Firma Qeridoo produkuje wielofunkcyjne przyczepki, które mogą być także praktycznymi wózkami do biegania, ponieważ dyszel rowerowy, którym się łączy przyczepkę z rowerem, jest zamieniany na małe koło. W przyczepce jest sporo miejsc, w które można schować rzeczy dziecka, a za jego plecami znajduje się pojemna torba, która może służyć do przechowywania zakupów. Jak widać przyczepka, może pełnić rolę klasycznego wózka.

Wielu rodziców wybiera przyczepkę rowerową zamiast zwykłej spacerówki, bo mogą ją wykorzystać do innych celów. Cena dobrej jakościowo przyczepki może sięgać nawet dwóch tysięcy złotych, ale kupując używany model możemy zaoszczędzić nawet pięćdziesiąt procent.