Poszukiwania czerwonej sukienki

czerwona sukienka wiązana

Zbliżał się dzień moich osiemnastych urodzin. Oczywiście, jak wszyscy znajomi z klasy, miałam mieć urządzoną z tej okazji imprezę urodzinową. Większość spraw z nią związanych miałam już załatwionych. Brakowało mi tylko jednego. Mianowicie, nie miałam jeszcze sukienki. Zależało mi na tym, aby była ona lekka i zwiewna, a przede wszystkim czerwona.

Kupno wiązanej, czerwonej sukienki

czerwona sukienka wiązanaBardzo lubiłam ten kolor i przede wszystkim wiedziałam, że będzie mi w nim do twarzy. Razem z moją przyjaciółką wybrałyśmy się do galerii handlowej, gdzie mogłam pochodzić po różnych sklepach i zobaczyć, co jest teraz modne. W jednym z tego typu sklepów bez problemu znalazłam to, czego potrzebowałam. Była to czerwona sukienka wiązana. Bardzo mi się ona spodobała, ponieważ była uszyta z miękkiego i niezwykle delikatnego w dotyku materiału. Z wierzchu posiadała aksamitny tiul, który tworzył piękny efekt. Sukienka rozchylała się ku dołowi i miała długość prawie do samej ziemi. Bardzo ważny był dla mnie również jej tył. Z tyłu sukienka miała elegancki, wiązany gorset, który umożliwiał na pełne dopasowanie jej do ciała. Właśnie na czymś takim mi zależało, wiedziałam że ta sukienka będzie w odpowiedni sposób podkreślać moją urodę i walory. Zdecydowałam się ją przymierzyć. Przyznam szczerze, że leżała idealnie. Nie musiałam jej nawet skracać.

Wyglądało to tak, jakby była uszyta dokładnie na mój wzrost. Kiedy zobaczyłam, że jest ona aktualnie dostępna w niskiej, promocyjnej cenie, od razu zdecydowałam się ją zakupić. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę bardzo dobry wybór. Przede wszystkim dlatego, że oprócz tego, że sukienka okazała się elegancka, była bardzo wygodna. Przydała mi się nie tylko podczas urodzin, ale także innych uroczystości rodzinnych.