Poszukiwania tanich działek niedaleko lasu

Bardzo chcieliśmy z mężem kupić sobie jakiś mały domek blisko lasu. Oboje pochodziliśmy z nad morza i pracujemy na co dzień w Kołobrzegu, dlatego chcieliśmy zamieszkać blisko tej miejscowości. Ponieważ nie mogliśmy znaleźć żadnego domku, który spełniałby nasze oczekiwania ustaliliśmy, że kupimy tanią działkę i na niej wybudujemy nasze wymarzone mieszkanie.

Kupiliśmy tanią działkę w Kołobrzegu

tanie działki niedaleko lasu kołobrzegPoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę internetową frazę: tanie działki niedaleko lasu kołobrzeg, i zaczęliśmy przeglądać oferty zamieszczone na różnych portalach na temat nieruchomości. Znaleźliśmy kilka miejsc, które nas interesowały i postanowiliśmy je obejrzeć. Zajęło nam to kilka dni, ale potem już dosyć szybko podjęliśmy decyzję. Spodobała nam się działka, która posiadała już pozwolenie na budowę i była zlokalizowana blisko lasu. Do nieruchomości prowadziła utwardzona droga dojazdowa, dlatego z samym dostaniem się w to miejsce nie mielibyśmy problemów. Działka była już w pełni przygotowana pod budowę nieruchomości i wszystkie sprawy sądowo – notarialne były już wyjaśnione. Wystarczyło tylko wynegocjować odpowiednią kwotę za jej zakup. Tym zajął się już mój mąż. Udało mu się dosyć znacznie zejść z ceny Dzięki temu, już wkrótce mogliśmy zacząć budowę naszego wymarzonego domu. 

Byłam bardzo zadowolona z zakupionej działki, tym bardziej że bo negocjacji ceny, okazała się ona naprawdę bardzo tania. Była zadbana i co dla mnie najważniejsze, już ogrodzona. Okolica była naprawdę bardzo ładna, ponieważ tak jak chciałam z jednej strony była położona blisko lasu, a z drugiej dojazd do Kołobrzegu był bardzo łatwy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Już wkrótce mogliśmy tu zamieszkać.