Potrzebuję szybkiej wyceny mieszkania, które chcę kupić

 

Moja żona jest w ciąży. Długo staraliśmy się o dziecko. Na szczęście tym razem się nam udało. Do tej pory mieszkaliśmy u moich rodziców w domu. Rodzice są bardzo dobrymi ludźmi można się z nimi było na każdym kroku dogadać. Kiedy jednak dowiedziałem się o ciąży postanowiłem poważnie pomyśleć o zakupie mieszkania.

Potrzebujemy wyceny mieszkania

szybka wycena mieszkań w WarszawieMieszkania w Warszawie są dosyć drogie. W trakcie mieszkania z rodzicami pod jednym dachem wszystkie nasze pieniądze odkładaliśmy na zakup naszego wymarzonego mieszkania. Mój znajomy kiedy powiedziałem mu o naszych planach powiedział, że jego ciocia planuje sprzedaż mieszkania i zależy jej na szybkiej transakcji. Szybka wycena mieszkania w Warszawie jest możliwa i postanowiłem znaleźć odpowiednią osobę, która się tym dla nas zajmie. Pojechałem z żoną obejrzeć mieszkanie cioci mojego znajomego i moim zdaniem mieszkanie jest warte swojej ceny. Jednak ja z żoną nie jesteśmy specjalistami w tej branży a zależy nam żeby mieszkanie było warte swojej ceny. Szybka wycena mieszkań w Warszawie była możliwa także dzięki cioci znajomego. Jej także zależało żeby szybko sprzedać mieszkanie bo przeprowadzała się na stałe do Gdańska. Tam miała przejąć bardzo ważne stanowisko dlatego chciała szybko zakończyć wszystkie sprawy w Warszawie. Specjalista potwierdził, że mieszkanie jest warte swojej ceny. Sprzedająca nawet obniżyła trochę cenę w porównaniu do innych mieszkań o takim samym metrażu w tej okolicy.

Podziękowałem koledze, że wspomniał o swojej cioci. dzięki temu udało nam się kupić bardzo dobre mieszkanie. teraz muszę zrobić w nim jeszcze remont i przed porodem uda nam się do niego wprowadzić. Bardzo się z tego powodu cieszymy. Moi rodzice będą nam przy dziecku pomagać i ucieszyli się, że będziemy mieszkać na swoim.