Praktyczne body dziecięce

W przypadku małych dzieci, nie ma sensu kupować dużego zapasu ubranek ani nabywania ich na zapas, ponieważ maluchy bardzo szybko rosną. Są w stanie nawet w ciągu jednego miesiąca wyrosnąć z rozmiaru więc najlepiej kupować je na bieżąco.

W co są ubierane małe dzieci?

body dziecięce z własnym nadrukiemWiększość rodziców w kwestii ubierania dzieci, stawia przede wszystkim na wygodę i praktyczne zastosowanie. Noworodki i niemowlęta trzeba czasem przebierać kilka razy w ciągu dnia więc nie ma sensu kupować im ubranek, które ciężko i długo się zakłada i ściąga. Dzieci też tego nie lubią, dlatego lepiej sięgać po sprawdzone body, pajacyki czy spodenki i podkoszulek. W ostatnim czasie modne są body dziecięce z własnym nadrukiem, ponieważ  nadają maluchowi indywidualnego charakteru. Rodzice często decydują się na takie body do domowych zdjęć lub sesji fotograficznych, gdyż umieszczają na materiale metrykę malucha. Niektóre firmy odzieżowe umożliwiają wykonanie takie napisu na sprzedawanych przez siebie ubrankach i robią to za niewielką opłatą. Napis czy zdjęcie jest cyfrowo nanoszone na materiał przy pomocy specjalnej drukarki. Są one całkowicie bezpieczne i nie spierają się ani nie wycierają w trakcie użytkowania. Body są dostępne w rozmiarach od czterdzieści do dziewięćdziesiąt osiem, ponieważ większe dzieci już nie potrzebują takiego rodzaju ubranek. Body się świetnie sprawdzają na każdą porę roku, ponieważ mogą mieć krótki lub długi rękawek, albo być na ramiączkach. Maluchy mogą nawet w nich samych przebywać.

Przeważnie najlepiej się sprawdzają body gładkie w jednolitych kolorach, ponieważ dobrze na nich widać napisy. Są one trwałe więc będą się dobrze prezentowały nawet po wielu praniach w wysokich temperaturach. Kiedyś były one w formie prasowanek, a teraz są nanoszone przez drukarki.