Przejścia szczelne – zastosowanie

To bardzo praktyczny, funkcjonalny oraz nieoceniony na rynku produkt, który pozwala na tworzenie skutecznych połączeń w różnego typu systemach, wszędzie tam, gdzie jednym z elementów osłaniających jest beton. Dzięki stworzeniu szczelnego, stabilnego przejścia, cały system zyskuje wyższą jakość, wytrzymałość oraz możliwość wieloletniego użytkowania.

Ściany betonowe – jaki rodzaj przejścia zastosować?

przejścia szczelne przez ściany betonoweW wielu sytuacjach niezbędne jest wykonanie przejścia rur, które wyjściowo odgrodzone są ścianom z betonu. W wielu przypadkach także strategiczny dla działania sieci element znajduje się za ścianą. Aby zapewnić możliwość wykonania łączenia, stosuje się przejścia szczelne przez ściany betonowe, które zapewniają wytrzymałość. Oparte są na nowoczesnej technologii, która bazuje na zdobyczach technologicznych, wiedzy oraz doświadczeniu pracowników związanych z tym tematem. Ważne aby po założeniu wszystkich elementów na rurę, stosować odpowiednie zaprawy łączące – montażowe, odporne na wodę. Przejścia szczelne to jedno z najpowszechniejszych rozwiązań stosowanych w przypadku różnego typu rurociągów, także studni głębinowych i innego rodzaju systemów, wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wykonanie przejścia przechodzącego przez beton. Elementy stosowane do wykonania przejścia są dostępne w wielu, zróżnicowanych wariantach, których dobór zależny jest od sytuacji oraz potrzeb. Produkty odznaczają się wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

To nowoczesny sposób tworzenia różnego typu instalacji oraz rurociągów. Jest bardzo efektywny, pozwala na skuteczne i trwałe wykonanie łączenia ze sobą elementów a także poprowadzenia przejścia. Poprzez zastosowanie odpowiednich zapraw montażowych, odpornych na wodę, przejście zyskuje dodatkową wytrzymałość oraz stabilność.