Skuteczna metoda przedłużania włosów

 

Chcąc cieszyć się pięknymi, zadbanymi i co najważniejsze długimi włosami, wcale nie musimy poświęcać długich lat na ich wzmożoną pielęgnację cierpliwie czekając, aż urosną. Nowoczesne zabiegi fryzjerskie pozwalają nam dzisiaj przedłużyć nasze włosy w taki sposób, że będą się one prezentowały niezwykle naturalnie.

Najlepsza technika przedłużania włosów

przedłużanie włosów metodą kanapkowąNa przestrzeni kilku ostatnich lat pojawiło się znacznie więcej nowoczesnych technik przedłużania włosów. Jak nietrudno się domyślić jest to spowodowane oczywiście modą na noszenie długich włosów, a jak wiadomo nie każda z nas jest tą szczęściarą, której udało się zapuścić swoje naturalne włosy zwłaszcza, że tuż przed modą na noszenie długich włosów była moda na noszenie bardzo krótkich fryzur. Z początku kobiety nie podchodziły entuzjastycznie do zabiegu przedłużania ponieważ znane nam i stare metody rzeczywiście pozostawiały wiele do życzenia, jednak sprawdzone przedłużanie włosów metodą kanapkową to zupełnie inna bajka nie mająca nic wspólnego ze starymi metodami. Na czym ona jednak polega? Pasma przedłużanych włosów usytuowane na szerokich i elastycznych taśmach przyklejane są po obu stronach naszego naturalnego pasemka włosów, które stanowi właśnie wkład „kanapki” – stąd zresztą ta nazwa. Taśmy są przyklejone tuż przy skórze głowy tworząc efekt naturalnej linii włosów, co sprawia, że możemy później nasze włosy podpinać w dowolny sposób bez obawy o to, że łączenia staną się widoczne!

Metoda kanapkowa oprócz tego, że prezentuje się niezwykle naturalnie ma także wiele innych zalet. Przede wszystkim nie obciąża i nie niszczy naszych własnych, naturalnych włosów. Jest to także obecnie najszybszy sposób przedłużania, więc możemy być pewni, że wizyta u fryzjera nie zajmie nam długich godzin. Choć zabieg ten można teoretycznie wykonać z pomocą koleżanki w domu, to jednak znacznie lepiej jest umówić się do profesjonalisty, aby mieć pewność, że wszystko zostanie poprawnie wykonane.