Smoczki firmy Avent

 

Kompletowanie wyprawki dla noworodka jest z pewnością jedną z najprzyjemniejszych zadań, jakie musi wykonać każda mama przed porodem. Nie może w niej zabraknąć smoczka, który często jest jedynym ratunkiem dla płaczącego maluszka.

Jak wyglądają smoczki Avent?

Smoczek AventKażde dziecko posiada smoczek, ponieważ jest on niezastąpionym uspokajaczem w wyjątkowych sytuacjach. Niektórzy rodzice dają go swojemu dziecku zawsze, kiedy tylko zapłacze, a inni mocno ograniczają korzystanie z nich, dając go jedynie w chwili pójścia spać. Bez względu na to, kiedy decydujemy się maluchowi dać smoczek, to najważniejsze, aby było on dopasowany do jego wieku i był wykonany z bezpiecznych materiałów. Obecnie najlepiej się sprzedaje smoczek Avent, który został wykonany z materiałów wolnych od BPA, PVC i ftalanów. Jest to firma znana na polskim rynku od wielu lat, ponieważ poza smoczkami produkują butelki, laktatory czy przeróżne akcesoria niezbędne dla dzieci. Smoczki są swego rodzaju „must have” dla każdego noworodka i niemowlaka, dlatego każda mama go posiada pod ręką. Jest mały i lekki, a dodatkowo każda sztuka jest wyposażona w praktyczną osłonkę, dzięki czemu nie ulegnie zabrudzeniom, trzymany w torbie. Przed pierwszym użyciem smoczka, zawsze trzeba go dokładnie umyć i wyparzyć wrzątkiem, aby pozbyć się ewentualnych bakterii. Wielu rodziców dokupuje do smoczków specjalne zawieszki, dzięki którym smoczek się nie zgubi w łóżeczku w czasie snu czy w wózku podczas spaceru. Modele firmy Avent są przeważnie wykonane z silikonu.

Na rynku znajdziemy wieku producentów smoczków, ale jedynie Avent cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród rodziców. Jest to sprawdzona firma, które dość często jest nagradzana za wysoką jakość swoich wyrobów, więc spokojnie można zainwestować w taki smoczek.