Sprawdzałam czy zamówienie z deskami zostało prawidłowo dostarczone

Dzisiaj w pracy mam spore zamieszanie. Jestem dzisiaj w zastępstwie na nowym dziale. Dowiedziałam się rano, że koleżanka wzięła wolne bo jej siostra urodziła synka i musi jej pomóc. Małgosia jest odpowiedzialna za przyjmowanie dostaw. Ona zamawia towar do naszego sklepu i wyjaśnia ewentualne reklamacje.

Przyjęłam na magazyn deski tarasowe

wytrzymała deska tarasowa z PoznaniaDostawy zazwyczaj są z samego rana ale dzisiaj kurier przyjechał później. Okazało się, ze towar był zapakowany na sporych paletach i ja musiałam wszystkie palety posprawdzać żeby mieć pewność, że wszystko się zgadza. Postanowiłam poprosić Romka o pomoc. Romek to bardzo wysportowany mężczyzna i dla niego przeniesienie kilku rzeczy na pewno nie będzie problemem. Na fakturze była informacja, że Małgosia zamówiła deski tarasowe. Wytrzymała deska tarasowa z Poznania jest przez naszych klientów bardzo chwalona. Wiem, bo pracując na infolinii wielu klientów do mnie dzwoni i dopytuje się kiedy deski tarasowe będą dostępne na stanie. Wytrzymała deska tarasowa z Poznania jest tania i łatwa w montażu. Poza tym jest bardzo solidna i porządnie zabezpieczona, dzięki czemu klienci mogą się nią dłużej cieszyć. Okazało się, że całe zamówienie było prawidłowe. wszystkie towary zostały dostarczone zgodnie z prośba Małgosi. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam bo dzięki temu nie musiałam pisać żadnych reklamacji. Romek dużo mi pomógł i dzięki niemu szybko się uwinęłam w pracy.

Jak już wszystko robiliśmy mogliśmy zając się naszymi stałymi obowiązkami. Pierwszy raz spędziłam tak wiele czasu z Romkiem. On mi się zawsze podobał ale muszę przyznać, że zawsze uważałam go za bardzo skrytego. teraz jak mogliśmy razem dłużej porozmawiać stwierdziłam, że jest bardzo miłym facetem. Chętnie poznałabym go bliżej i na szczęście będę miała taka możliwość bo zaprosił mnie na kawę.