Sprawdzona pościel do hotelów

 

Wygoda i zadowolenie gości stanowi podstawę w prowadzeniu dobrze prosperującego hotelu. W większości przypadków ludzie wybierają usługi hotelowe, aby zrelaksować się i odpocząć od ciężkiej pracy. W takim przypadku niezwykłą rolę zdecydowanie odgrywa wystrój wnętrz oraz zadbanie o świeżość w pokojach hotelowych.

Pościel hotelowa – oferty producentów

sprawdzone tekstylia hotelowe - producentWłaściciele hoteli, którzy prowadzą swój biznes od wielu lat, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak szybko wzrasta poziom oczekiwań gości względem pokoi, z których korzystają. Wybiorą oni prędzej ten, którego jakość oraz dbałość o wystrój jest wysoka. Uratować się mogą jedynie te małe hotele, których stary wystrój stanowi jedną z atrakcji. Jednak i w takich miejscach zadbanie o stronę higieniczną jest równie ważne i obowiązkowe co w innych kilku gwiazdkowych. Podstawą zdecydowanie jest zadbanie o tekstylia, które powinny być stale świeże i w jak najlepszej kondycji. Jeśli chodzi o sprawdzone tekstylia hotelowe – producent oferuje szereg możliwości. Poszwy na poduszki i kołdry oraz prześcieradła muszą cechować się wysoką jakością, by zapewnić gościom jak najwyższy komfort snu. W hotelach standardem gramatury pościeli jest 160 gr/m2 co jest znacznie wyższą wartością niż ma to miejsce w produktach dedykowanych do domu. Zapewnia ona wysoką  masywność oraz trwałość, a wraz z praniami, które w codzienności hotelu są bardzo częste, nie traci na jakości. Najczęściej wybieranym materiałem wśród tekstyliów jest zdecydowanie bawełna, która nie rwie się tak często oraz nie kurczy się w procesie prania.

W przypadku tekstyliów hotelowych kolorystyka jest zdecydowanie bardzo stonowana. Najczęściej pojawiającą się barwą nadal jest kolor biały ze względu na swoją uniwersalność. Nie jest to jedyny powód wybierania tego odcienia, biel bowiem kojarzy się głównie z czystością i świeżością co buduje w głowie gościa obraz dbania obsługi hotelu o jego komfort.