Sprzedawca polecił nam dobrą drukarkę

Wpadłam z koleżanką na pomysł żeby założyć firmę. Trzymałyśmy się od wielu lat razem. Byłyśmy dla siebie jak siostry. Zawsze mogłyśmy na siebie liczyć. Wiedziałam, że prowadzenie firmy z Karoliną będzie fajną przygodą. Studiowałyśmy jeszcze więc firma miała być dla nas dodatkiem. Wiedziałyśmy, że początku będą trudne ale wpadłyśmy na ciekawy pomysł, który nie wymagała od nas dużych inwestycji finansowych.

Kupiłyśmy solidną drukarkę tekstylną

drukarka tekstylnaWięc gdyby nawet się coś nie udało to nie byłybyśmy za bardzo stratne. Kupiłyśmy solidną drukarkę i zamówiłyśmy bawełniane kolorowe koszulki. Koszulki były w różnych kolorach. Oglądałyśmy sporo filmików na zagranicznych stronach jak można przygotowywać koszulki z ciekawymi napisami i zdecydowałyśmy się na taką produkcję. Pojechałyśmy do specjalistycznego sklepu. Drukarka tekstylna, która została nam polecona przez sprzedawcę była w zakresie naszych możliwości. Można było płatność rozłożyć na raty ale wolałyśmy kupić ją za gotówkę. Założyłyśmy firmę i stronę internetową i zaczęłyśmy działać. Przygotowałyśmy na początek kilkanaście koszulek i zrobiłyśmy reklamę na swoich studiach i wśród naszych znajomych.  Zakupiona drukarka tekstylna bardzo dobrze się spisywała. Była prosta w obsłudze. Wszystkie napisy czy obrazki był wyraźne i ładnie prezentowały się na materiale. Z dnia na dzień mieliśmy sporo zamówień. Wszystko zawdzięczamy naszym znajomym i rodzinie, którzy pomogli nam zareklamować nasze koszulki.

Postawiłyśmy na wysoką jakość materiału i to zostało docenione przez naszych odbiorców. Obecnie wynajmujemy lokal i kupiliśmy juz na kredyt większą drukarkę tekstylną, która jest jeszcze bardziej dokładna i możemy na niej drukować większe teksty i obrazki. Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na prowadzenie firmy i dobrze sobie radzimy.