Świetne legowisko dla dużego psiaka

Kilka miesięcy temu zaadoptowaliśmy psiaka, lecz zanim wrócił on z nami do domu postanowiliśmy przyszykować dla niego wszystkie niezbędne akcesoria. Niestety zapomnieliśmy o podstawowej rzeczy, jaką jest porządne legowisko, ale na szczęście udało nam się je znaleźć w internecie za niską cenę.

Dobrej jakości legowisko dla psa

legowiska dla dużych psówZaraz po przeprowadzce do naszego nowo wybudowanego domu postanowiliśmy z mężem, że odwiedzimy pobliskie schronisko i przygarniemy jakiegoś psiaka. Okazał się nim młody owczarek niemiecki w którym oboje zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Dzień przed tym, jak psiak wrócił z nami do domu zrobiliśmy duże zakupy w centrum miasta w skład których wchodziły psie akcesoria. Jednego tylko nie przewidzieliśmy, że nasz nowy przyjaciel w geście odwzajemnionej miłości będzie chciał spać z nami w łóżku. Początkowo podobał nam się ten pomysł, ale okazało się, że jest nam za gorąco w trójkę i pies również w środku nocy wolał zdecydowanie spać na podłodze. Wtedy zaczęliśmy szukać w internecie legowiska dla dużych psów. Było ich naprawdę wiele, jedne przypominały po prostu maty, a inne posiadały jeszcze przyjemne i puchate ścianki. Długo przeglądaliśmy oferty ponieważ co kolejna strona w sklepie, to znowu kolejne legowisko, które bardzo nam się podobało. Wszystkie na dobrą sprawę były wspaniałe, ale koniec końców zdecydowaliśmy się na milutkie legowisko posiadające śliską powłokę, a to oznaczało znacznie mniej roboty podczas sprzątania sierści! 

Nero, bo tak nazwaliśmy naszego psa, bardzo polubił swoje nowe legowisko, a wręcz je pokochał bardziej, niż spanie z nami w łóżku. Odkąd ma swoje miejsce nie przychodzi do nas w nocy i choć z jednej strony troszkę mi smutno ponieważ fajnie jest przytulić się do wielkiego psa, tak z drugiej bardzo się cieszę, że zakup był udany, a naszemu psiakowi jest bardzo wygodnie na swoim nowym łóżeczku.