Szyby oklejone folią

Kiedy budynek kliniki weterynaryjnej został już postawiony czas był na dekorację wnętrz, zagospodarowanie terenu wokół budynku oraz ustawianie sprzętów w pomieszczeniach lecznicy. Od początku, kiedy powstawał dopiero projekt, nie mogłam doczekać się tego momentu. On był już ostatnim krokiem do otwarcia naszej prywatnej działalności. Jednym z elementów wykończeniowych nowej kliniki było oklejenie okien specjalną folią.

Oklejanie szyb w celu osłonięcia okien

oklejanie szybW budynku lecznicy zaprojektowaliśmy wiele okien, aby pomieszczenia były widne i jasne, jednak chyba każdy z pacjentów, a raczej ich właścicieli wolałby nie być oglądanym podczas dość intymnej sytuacji, jaką jest wizyta u lekarza, w tym wypadku weterynarii. Również pomieszczenia gospodarcze, sanitarne czy laboratoria mają wiele szyb, które powinny zostać zasłonięte przed widokiem publicznym ze względu na pracę naszego personelu, który także nie lubi mieć widowni. Dlatego zdecydowaliśmy się na wybór usługi, jaką jest oklejanie szyb. Wykorzystuje się do niej specjalną folię, którą sami zaprojektowaliśmy ze zdjęć wykonanych na sesjach fotograficznych pracowników lecznicy wraz z ich podopiecznymi. Okleina na szybach przepuszcza światło do wnętrza budynku, jednocześnie nie pozwalając na obserwowanie, co dzieje się w środku.

Folia zakrywająca okna naszej kliniki weterynaryjnej była idealnie dobrana. Zasłaniała wnętrze pomieszczeń przed oczami ciekawskich podglądaczy, jednocześnie pozwalała wyglądać na podwórze budynku i wpuszczała wystarczającą ilość światła, aby w gabinetach i innych miejscach nie było ciemno i ponuro oraz pozwalało ono oszczędzić na prądzie, które zużyłyby żarówki oświetlające pomieszczenia. Od zewnątrz miały piękne grafiki ze zwierzętami ukazujące wachlarz usług naszej lecznicy.