Taksówka bagażowa w trójmieście

Postanowiłem się przeprowadzić. Aby tego dokonać musiałem mieć nowe mieszkanie. Załatwiłem, nie powiem, że bez trudu, ale jakoś poszło. Teraz musiałem przetransportować cały swój dobytek. Chwyciłem lokalną gazetę i zacząłem szukać odpowiednich ogłoszeń.

Przewóz bagaży w trójmieście

bagażówka trójmiastoSzybko odnalazłem interesujące mnie ogłoszenie, bagażówka trójmiasto. Zadzwoniłem odebrał miły pan, z którym dokładnie ustaliliśmy szczegóły przeprowadzki. Musiałem przenieść się z Gdańska do Gdyni, więc był to kawałek drogi. Następnego dnia, podjechała półciężarówka z ludźmi. Ludzie z wielką wprawą obkleili wszystkie meble folią i poznosili do półciężarówki. Wszystko razem trwało, ze dwie godziny. Pojechaliśmy razem do mieszkania docelowego. Tutaj nastąpiło wypakowanie wszystkich mebli. Najpierw poszły na górę, czyli na czwarte piętro, meble najcięższe, później takie lżejsze. Panowie cierpliwie i uważnie wnosili, wszystkie półki szafki, lampki i bibeloty. Na koniec stwierdziłem, że jedn szafę muszę przewieźć do mojej mamy w Sopocie. Dlatego Panowie, znów ją zapakowali w folię, znieśli na dół i wpakowali do bagażówki. Tam przypięli pasami, zabezpieczyli przed otarciami i pojechaliśmy. Z Gdyni do Sopotu w największych korkach. Na miejscu bagażówka podjechała pod klatkę schodową. Panowie wypakowali szafę, wnieśli na drugie piętro i zdjęli folię zabezpieczającą. Jestem im bardzo wdzięczny za tą usługę, chociaż tania nie był.

Jeśli kiedyś będziecie musieli przewieźć jakiś dobytek, z punktu a do punktu b, nie wahajcie się zadzwonić po bagażówkę. Ustalcie cenę z góry i do dzieła. Takie usługi oferują, zarówno firmy przeprowadzkowej jak i korporacje taksówkowe. Dobór obsługującej was firmy zależy od waszych potrzeb i rozmiarów potrzebnego transportu.