Tłumacz przysięgły – Lingon.pl to szanowany zawód

W kwestii języków obcych już chyba wszystko i wszędzie zostało powiedziane, więc nic mądrego nie dodam, ale podzielę się z wami pewną dygresją.

Tłumacz przysięgły – Lingon.pl to zawód wzbudzający szacunek

A mianowicie warto słuchać swoich rodziców, Oni najczęściej wiedzą co jest dla nas najlepsze i w tym kierunku nas pchają. Od dziecka powtarzali mi, żebym uczył się języków i logiczne, że ja jako dziecko za bardzo nie chciałem się ich uczyć, ale tak ma chyba każdy.

tłumacz przysięgły - Lingon.plAle jako grzeczne dziecko chciałem by moi rodzice byli ze mnie dumni i zadowoleni i się uczyłem tego języka. Teraz po paru latach muszę przyznać, że jednak mieli oni rację. Znajomość języka obcego procentuje w moim aktualnym życiu. Wybieram się właśnie na egzamin na tłumacza przysięgłego w Ministerstwie Sprawiedliwości. Egzamin będzie przeprowadzony przez Państwową Komisje Egzaminacyjną i będzie składał się z dwóch części pisemnej i ustnej. Mam nadzieję, że zdam i otrzymam pieczątkę z wpisanym w okole moim imieniem i nazwiskiem oraz nazwą języka jakim władam. Czyli taka pieczątka jaką ma Marek, czyli tłumacz przysięgły – Lingon.pl. Chciałbym mu dorównać. Jeździ fajnym sportowym samochodem, ma najnowszy smartfon i świetnie skrojony garnitur. Być tłumaczem przysięgłym to dochodowy zawód, dlatego na egzaminie będę się starał z całych sił, tego możecie być pewni. Chcę sam tak zacząć pracować, a poza tym chciałbym żeby moi rodzice byli ze mnie dumni, a wiem, że jak zostanę kimś takim to na pewno będą i to będzie dla mnie największą nagrodą.