Wadliwość szklanych elementów – kabiny prysznicowe

Modne ostatnio staje się montowanie szaf z przesuwanymi drzwiami. To on nas zależy czy będą to tylko drewniane drzwi czy może zdecydujemy się na lustra. Jednak to które rozwiązanie jest praktyczniejsze powinno wpływać na naszą decyzję. Okazuje się, że zamontowanie lustra w drzwiach szafy może przysporzyć nam naprawdę wielu problemów.

Kabiny prysznicowe nie są idealne

Kabiny prysznicowePrzede wszystkim często ujawnia się wada jaką jest ich zniekształcanie. Niektórzy niekoniecznie będą dostrzegać różnicę, jednak dla innych będzie to naprawdę spory problem. Największym jednak problemem z lustrami przy szafach komandor jest to, że wyginają się do zewnątrz. Uniemożliwia to przesuwanie drzwi, a jeśli jest ono możliwe często powoduje inne uszkodzenie. Na pewno nikt z nas nie chce zmagać się z reklamacją szafy, kiedy decydujemy się już na odpowiednią chcemy aby służyła nam odpowiednio przez długi czas. Zatem czasem warto zdecydować się na rozwiązanie bez luster. Jeśli chodzi o szklane elementy w naszym domu, nie tylko lustra w szafach mogą być wadliwe w takim stopniu. Częste zgłaszanie reklamacji na kabiny prysznicowe w jednym ze szczecińskich sklepów pokazuje, że to właśnie one są równie wadliwe. Przede wszystkim jeśli chodzi o szczelność. Często po krótkim czasie użytkowania materiał jaki został użyty do uszczelnienia przestrzeni pomiędzy brodzikiem a kabiną ulegają zniszczeniu.

Byłoby to całkiem normalne, jeśli nie działo by się po miesiącu użytkowania. Nie zawsze od nas zależy to czy dany element ulegnie zniszczeniu, czasem posiada po prostu wady fabryczne, które należy zgłaszać i reklamować.

Więcej na: https://www.projektglass.pl/