Wujek sprzedający zestawy fotowoltaiczne

Mój wujek otworzył sklep. Każdy w rodzinie jest z tego powodu bardzo zadowolony. Wujek co jakiś czas otwiera różne firmy i stara się zapewnić prace mieszkańców miejscowości , w której mieszka. Miejscowość nie jest duża. Panuje tam spore bezrobocie. Sklep będzie otwarty od poniedziałku do soboty.

Innowacyjne podejście w sprzedaży zestawów fotowoltaicznych

panele słoneczneWujek planuje zatrudnić trzy osoby. Towar zamówił już od najlepszych dostawców. Sklep będzie zapewniał także możliwość zakupu towarów przez internet. Systemy fotowoltaiczne, które wujek chce sprowadzić do swojego sklepu mają bardzo dobre opinie. Wujek sklep sprzedający niezawodne zestawy fotowoltaiczne zamawia od dwóch różnych dostawców. Zdecydował się na współprace z dwoma producentami, żeby zapewnić różne ceny. Cena jest bardzo ważna przy kolektorach. Kolektory słoneczne są dosyć drogie i klienci muszą mieć szeroki wybór. Inwertery są bardzo popularne w dzisiejszych czasach. Wiele osób nawet w naszej miejscowości je posiada na swoich dachach lub podwórkach. Wujek stwierdził, że to jest przyszłościowy biznes i jest pewien, że systemy fotowoltaiczne na pewno będą cieszyły się sporym zainteresowaniem. Wujek poszukuje trójki pracowników. Jedna osoba będzie zajmowała się obsługa klientów. Druga będzie zamawiać inwertery i pilnować każdego zamówienia. Wujek poszukuje też specjalisty, który będzie umiał kolektory słoneczne montować u klientów. Wujek chciałby zapewnić kompleksową obsługę dla wszystkich klientów. Systemy fotowoltaiczne zostały już dostarczone do lokalu, który wujek wynajmuje zaproponowałam mu pomoc. Jestem specjalistką od przygotowywania ulotek i katalogów.

Wujek stwierdził, z e przyda mu się dodatkowa reklama. Postanowiła zająć się tym w poniedziałek. Muszę najpierw skończyć zlecenie nad którym obecnie pracuję. Wujek swój biznes w przyszłym tygodniu więc zdążę przygotować ulotki.