Wynajmuję firmę do przewozu osób z Anglii

Dobra, założyłem firmę i nawet to był dobry pomysł a dlaczego? Otóż wykonuję zlecenia tylko dla klientów zagranicznych co pozwala mi zarabiać dwa razy więcej niż w kraju. Wielu pracowników, których wysyłam za granicę cieszy się z zarobków.

Wynajęta firma na czas przewiozła pracowników do Polski

przewozy osób z Anglii do PolskiPoczątkowo sam jeździłem ze wszystkimi do Anglii i pilnowałem jak pracują. Zbudowaliśmy jednak spore zaufanie i teraz wysyłam ich bez obaw. Są to ludzie, którzy pracują dla mnie od wielu lat i wiem, że można na nich polegać. Załatwiłem sobie za niewielkie pieniądze przewozy osób z Anglii do Polski i współpracuje z taką firmą na stałe. Dobrze się dogadujemy a pracownicy zawsze są przywożeni na czas czy to do Anglii czy z powrotem do Polski. Dzięki temu mogę kontrolować bieżące sprawy w kraju i zajmować się księgowością. Będąc za granicą nie załatwiłbym wielu spraw a teraz mam taką możliwość. Moi zleceniodawcy z zagranicy na bieżąco raportują mi jak idzie moim ludziom w pracy i zawsze jak coś jest nie tak to jestem o tym uprzedzany. Takie akcje jednak to nie zdarzają się zbyt często bo jak już wspominałem, mam bardzo zaufaną ekipę. W przyszłym roku planuję podjąć współpracę jeszcze z innymi firmami transportowymi, ponieważ powiększam działalność a odzywa się wielu zagranicznych kontrahentów. Polacy są pracowici i nasi ludzie zawsze są chętnie wynajmowani przez zagranicznych klientów. W przyszły weekend planuję wybrać się do Anglii do jednego klienta omówić warunki podwyżki stawek dla moich ludzi.

Pracownicy wyjeżdżają do pracy regularnie i zarabiam lepiej niż rok temu. Ja też dzięki temu zyskuję o wiele więcej i mogę sobie pozwolić na rozwój przedsiębiorstwa. Cieszę się, że mi się tak powodzi i radzę sobie samodzielnie ze wszystkim.